Володимир Зеленський - Президент України, колишній гуморист та учасник "Кварталу 95", який віддав головну роль на гумористичній ниві Євгену Кошовому, своєму найкращому другу.

Вони підтримують теплі стосунки та навіть спілкуються. Наразі "лисий" комік, в інтерв'ю для Youtube-каналу "Бомбардир" розповів про одну історію, пов'язану з партією "Слуга народу".

Євген Кошовий, фото: Знай.ua

Арт-директор студії "Квартал 95" розповів, як з моменту появи Володимира Зеленського на посаді глави держави на їхній дружбі хотіли заробляти інші люди. Актор зізнався, що міг легко стати мільйонером, але спрацювало сумління. Коли Зеленський вирішив балотуватися у президенти, Кошовий одразу сказав друзям, що не піде у політику.

Проте після того, як Володимир Олександрович очолив країну, увага до Євгена зросла. Більше того, якось його попросили "завести" людину до списку президентської партії "Слуга народу" за чималу суму. Акторові готові були заплатити цілих 10 мільйонів доларів США.

Популярні новини зараз

Двійник володимира путіна зганьбив діда в Маріуполі і забув щелепу: "Бабуся без зубів"

Українці можуть отримати ще одну грошову допомогу, але є умови: хто та на яку виплату може претендувати

Українські пенсіонери отримають по 590 гривень "бонусів": хто перший у списку

Встигнути за три місяці або втратити частину пенсії: українців попередили про важливий нюанс

Показати ще

Євген Кошовий, скріншот: Youtube

"Це бізнесмен якийсь там. Я кажу: "Та ні". Ти розумієш, як я потім буду йому (Зеленському) в очі дивитися? У мене навіть душа до цього не лежить, я ніколи навіть про це не думав, що я десь можу щось взяти, когось завести і потім спокійно сидіти на дупі рівно", - зазначив Євген Кошовий.

Нагадаємо, дочка Євгена Кошового з "Кварталу 95" Варвара показала, якою принцескою була у дитинстві

Як повідомляв "Знай.uа", дружина та дочка Юрія Ткача з "Квартал 95" показали "секретний" прийом для підвищення настрою: "Прекрасне тріо"

Знай.ua писав, Юрій Ткач з "Квартал 95" розповів про свою проблему, яку зрозуміють Кошової та Яма: "Неголена Червона Шапочка"