Відомий український продюсер та син легендарної Софії Ротару Руслан Євдокименко вшанував пам'ять батька у його день народження. Цього року йому могло б виповнитись 81 рік.

Зворушливим знімком свого батька Анатолія Руслан Євдокименко поділився на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

20 січня 1942 року народився Народний артист України, керівник ансамблю "Червона рута" та чоловік Софії Ротару Анатолій Євдокименко. Цього року видатному музикантові могло б виповнитись 81 рік, проте не судилося йому дожити до цих днів. Він помер ще 2002 року.

Якось у день його народження син вирішив згадати батька та опублікував архівне фото. Також він подякував йому за все, що він зробив для нього.

"День народження Батька. 💔 Дякую тобі за все", - так Руслан Євдокименко підписав фото.

Популярні новини зараз

Головне за ніч, 1 квітня: капуста наздоганяє цибулю в ціні, таємниця коханого чоловіка Мишина розкрита, а в е-рецепті є секрети

Уряд встановив пільгові норми з водопостачання: в який обсяг треба втиснутись

Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката

Пенсіонерам, які працюють, зробили попередження: доведеться сплатити податок

Показати ще

Фото зі сторінки Руслана Євдокименка

Варто зазначити, що Анатолій Євдокименко та Софія Ротару одружилися 1968 року. 24 серпня 1970 року в подружжя народився син, якого вони назвали Русланом.

У коментарях українці підтримали сина Ротару:

"Царства небесного і Світла пам'ять Анатолію Кириловичу. Пам'ятаю і не забуду ніколи", "Як шкода що Ні з Нами Анатолія Кириловича Прекрасна Людина Талановита Людська", "Світла пам'ять Вашому татові", "Світла пам'ять.. Свята людина була, велика, завжди в тіні"...

Нагадаємо, що в родині Софії Ротару довгоочікуване свято Руслан Євдокименко кричить на весь світ: "Від душі".

Раніше ми повідомляли, що Софія Ротару відхопила 2 мільйони гривень за скандальний концерт, після чого і було поставлено той діагноз.