Олена-Крістіна Лебідь, ведуча проекту "Аферисти в сітях", часто радує шанувальників будь-якими фотографіями та відео в Instagram.

Нещодавно вона ділилася інформацією щодо афери, наприклад, на OLX... коли продавець просить передоплату... потім торкалася теми життя українців без світла, води та зв'язку протягом кількох днів. А зараз Олена-Крістіна виставила пару фотографій, поділившись засніженим двором і усмішкою на обличчі, тому що нарешті сонячна погода перемогла похмуру і порадувала жінку своїм промінням.

Олена-Крістіна Лебідь, фото: Instagram

"Нарешті! Мої сонячні батареї в мені трохи зарядяться! Сонце! Може, винести килим, полежати хвилин 40?", - пише Олена-Крістіна Лебідь у публікації.

На знімку вона з'явилася в зелених довгих штанях, в картатій кофті і в білому пуховику, який застібати ведуча не дуже хоче, їй мабуть жарко.

Популярні новини зараз

Встигніть оформити заявку: українцям доступна грошова допомога від благодійників

Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни

Один з найулюбленіших видів м'яса в українців подешевшав: є можливість забити морозилку

Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть

Показати ще

Олена-Крістіна Лебідь. Фото: instagram.com/elena_kristina_lebed/

"А у Франції немає сніг", "Шкода в Туреччині ще немає снігу", "Як завжди красуня, з 1 грудня", "У Києві вже снігу багато. У Харків можна небагато", "Яка ви красива", - пишуть користувачі коментарях.

Нагадаємо, Олена-Крістіна Лебідь наїлася свіжого снігу і носом зорала кучугуру: "Смачна..."

Як повідомляв "Знай.uа", Олена-Крістіна Лебідь захворіла і попросила нареченого Розенка виконати дивну забаганку: "А соплі є? Своїх мало"

Знай.ua писав, Олена-Крістіна Лебідь відзначила з нареченим Розенком незвичайну річницю, але кохання тут ні до чого: "Знову в загулі"