Популярний український актор, головна зірка серіалу "Кріпосна" Тарас Цимбалюк не надто часто, але все ж таки періодично ділиться з шанувальниками будь-якими публікаціями в соціальній мережі Instagram, де за його життям стежать понад 130 тисяч людей.

Тарас Цимбалюк. Фото: скрін youtube

Чоловік вирішив нагадати громадянам про те, хто кілька місяців героїчно протистояв ворогові в оточенні, у Маріуполі.

"Я вас благаю, люди, не мовчите! Ви навіть не уявляєте, що з ними там роблять..." - звернулася сестра Волини до нас, людей... Чим далі, тим менше ми про них згадуємо – переживаємо. Найбільша поразка – це довести себе до стану байдужості та придушення емоцій щодо наших живих, дай Боже, героїв. Не полінуйтеся, від себе зробіть піст, щоб нагадати всім – мовчання вбиває! #russiaisaterroriststate", - йдеться у Stories Тараса.

Тарас Цимбалюк, скриншот: Instagram Stories

Популярні новини зараз

Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення

На кордоні з Казахстаном росіяни бомжують в целофанових вігвамах, а на росії їм вже готують нари чи іржавий автомат

Якими будуть наслідки ядерного удару, експерт знайшов порятунок для українців: "Буде некритичним і несмертельним"

Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."

Показати ще

Потім він продемонстрував, якою ціною Україна продовжує бути вільною державою, перебуваючи у стадії повномасштабної війни проти рашистів - це десятки, сотні та тисячі українських військовослужбовців.

Тарас Цимбалюк, скриншот: Instagram Stories

А потім він продемонстрував кілька висловлювань про росію з боку росіян - Олексія Толстого та Василя Шукшина. Перший заявив, що у світі є дві Русі... але ось перша - Київська, має своє коріння у світовій культурі, ідеї добра, свободи, справедливості. А ось друга - Московська зв'язалася з кров'ю, деспотією та дикою люттю.

Тарас Цимбалюк, скриншот: Instagram Stories

Нагадаємо, Тарас Цимбалюк після розлучення заговорив про заміжні українки, які за кордоном "будують" нові родини: "Не збираються повертатися"

Как сообщал "Знай.uа", Тарас Цимбалюк из "Кріпосної": в Сети показали как выглядел актер в юности

Знай.ua писав, зірка "Кріпосної" Тарас Цимбалюк знайшов незвичайне застосування творчості Михайла Поплавського: "Для допиту орків"