Наявність таємних угод між Євросоюзом і Міжнародним валютним фондом щодо третіх суверенних країн – це грубе порушення статутів вищезазначених організацій.

Про це заявити голова політради партії " опозиційна платформа - за життя», народний депутат України Віктор Медведчук, коментуючи те, що сказав віце-президент Європейської комісії, верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель під час свого візиту до Києва.

Парламентарій нагадав: Жозеп Боррель - це той самий політик, який заявив, що в Євросоюзі не хочуть повторення українського Євромайдану, тим самим давши оцінку так званої мирної революції та її результатам.

«Ми також готові надати 1,2 млрд макрофінансової допомоги для того, щоб допомогти вирішенню проблем, які пов'язані з економічним спадом, викликаним пандемією коронавірусу. Однак для цього Україні необхідно конструктивно взаємодіяти з МВФ, а також виконати всі вимоги, які стосуються посилення верховенства права в Україні», – процитував Медведчук вимоги Євросоюзу до України, які сформулював віце-президент Єврокомісії.

У зв'язку з такими заявами високої офіційної особи, зазначив народний депутат, виникає відразу кілька питань.

Популярні новини зараз

Які продукти допомагають вилікувати пневмонію: у холодильнику у кожного

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

Бездомний пес приніс в зубах немовля з пуповиною, очевидці остовпіли: "Рився на звалищі"

Показати ще

«Чому пан Боррель, представляючи ЄС-незалежну європейську міждержавну організацію, взагалі говорить про вимоги МВФ-зовсім іншої міжнародної організації, що має своє повноважне керівництво? Якщо пан Боррель уповноважений офіційно представляти, крім ЄС, ще й МВФ, тоді чому він не пред'явив відповідні документи? Як ми знаємо, це зроблено не було», – підкреслив Медведчук.

Політик переконаний: подібні офіційні заяви повноважного представника ЄС свідчать про те, що між Євросоюзом і МВФ існують якісь таємні домовленості щодо України, яким і слід керівництво Єврокомісії.

"Вважаю, що наявність таємних угод між ЄС і МВФ щодо третіх суверенних країн є грубим порушенням статутів вищезазначених організацій. Вимагаю від МЗС України негайно звернутися з офіційним запитом до МВФ та ЄС. Суть запиту: наявність або відсутність у цих міжнародних організацій будь-яких таємних (усних або письмових) домовленостей щодо України. За наявності таких домовленостей щодо суверенної держави Україна, вони повинні бути негайно оприлюднені відповідно до загальноприйнятої міжнародної практики. Україна не може дозволити ставитися до себе як до колонії», – резюмував Віктор Медведчук.

Раніше політик заявляв, що господарями для «слуг народу» є не українські громадяни, а представники Заходу, і це очевидно, враховуючи політику МВФ і Світового банку щодо нашої країни.

"МВФ, пізнавши солодкість задоволення своїх незрозумілих вимог від української влади в плані прийняття законів про землю, Про банки, буде і далі доїти цю дійну корову, якою є українська влада, для того, щоб домогтися ідеального для себе результату, незважаючи на ту страшну ситуацію в економіці країни і ту страшну ситуацію, яка відбувається в питаннях боротьби з коронавірусом, як в Україні, так і в усьому світі. МВФ цинічно продовжуватиме політику тиску, знищення українського народу", - переконаний Віктор Медведчук.

 

Джерело https://zagittya.com.ua/news/stati/viktor_medvedchuk_ukraina_ne_mozhet_pozvolit_otnositsja_k_sebe_kak_k_kolonialnomu_gosudarstvu.html