Про це "Бабелю"розповіло джерело в керівництві партії СН. За його словами, співпраця буде "ситуативна".

"У них (керівництва ОПЗЖ-Ред.) на відміну від "голосу" або "ЄС", немає ідеологічних вимог – вони абсолютно прагматичні і зрозумілі", – сказав представник "слуг".

Видання також пише, що раніше "Слуга народу" провела соцопитування серед своїх виборців, щоб з'ясувати, з якою з партій після виборів вона може створити коаліцію в місцевих радах і не розгубити рейтинг.

В результаті вийшло так, що 37% респондентів відповіли "ні з однією", а 50% не проти співпраці з ОПЗЖ. Частина виборців підтримують коаліцію з партією"Батьківщина".

Нагадаємо, що Верховна Рада призначила місцеві вибори на 25 жовтня. За результатами дослідження, проведеного 1-3 серпня 2020 року соціологічною компанією "RTS" ("роботизовані Телесистеми"), якби парламентські вибори відбулися найближчої неділі, то найбільшу кількість голосів було б віддано за партію "Слуга народу" (Д.Арахамія, а. Корнієнко, р. Стефанчук) – 26,7%, "опозиційну платформу – за життя" (Ю. Бойко, в. Медведчук, в. Рабінович,) – 21,8%, "європейську солідарність" (П. Порошенко, а. Парубій, і. Геращенко) – 16,7% та ВО "Батьківщина" (Ю. Тимошенко, с. Тарута) – 6,9%.

Популярні новини зараз

Пси режиму Лукашенка залишили сиротами дев`ятьох дітей: "Не витримала знущань"

Українська Кардашьян показала, як спить зі своїми величезними "м'ячиками": "Руки трясуться"

Порошенка звинуватили у брехні, танцях на мертвих та вигаданих штрафах

Кравець з "Кварталу 95" відзначила 18-ту річницю весілля: як виглядала подружка Зеленського у молодості

Показати ще

Видно, що рейтинг правлячої партії падає, а опозиції – зростає.