Останні шість років влада проводить в Україні руйнівну економічну політику, що привело до закриття сотень підприємств і звільнення сотень тисяч людей. В результаті таких дій влади українці не мають можливості в повній мірі оплачувати послуги ЖКГ.

У той же час влада, нічого не роблячи для збереження робочих місць, лише підвищує тарифи і залякує населення посиленням заходів впливу на боржників з оплати послуг ЖКГ. Про це заявив голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук.

Політик переконаний, що одна з найбільш болючих соціальних проблем в Україні - постійне зростання тарифів ЖКГ і зниження рівня доступності субсидій.

"Якщо в травні 2019 роки за послуги ЖКГ в цілому по Україні було нараховано 5,6 млрд грн, то за травень 2020 го - вже 8,7 млрд грн, тобто в 1,6 рази більше. Заборгованість населення з оплати послуг ЖКГ стабільно становить близько 60 млрд грн, причому в опалювальний сезон вона істотно більше. За підсумками травня 2020 року заборгованість населення за послуги ЖКГ - 59,9 млрд грн", - наводить статистичні дані Медведчук.

Парламентарій звертає увагу на те, що регіональні лідери за сумою заборгованості за послуги ЖКГ - це Дніпропетровська і Харківська області, на 3-му і 4-му місцях - Донецька область і Київ.

Популярні новини зараз

Скандальна Ірина Фаріон назвала Зеленського "біологічним сміттям": "IQ на рівні недорозвинутості"

Українська чемпіонка Бех-Романчук позувала в саду без одягу: "Навіть на Сонці менше градусів"

Проїхав "зайцем" і "заплівся" з провідниками: з'явилися нові подробиці про побиття пасажирки в купе поїзда

У Львові під ногами парочки розверзлася безодня - впали з триметрової висоти, не встигнувши і пискнути

Показати ще

"Якщо ще можна зрозуміти об'єктивні проблеми Донецької області через тривале протистояння, то ситуація з оплатою послуг ЖКГ в інших регіонах - лідерах по несплаті - вимагає окремого коментарю. Дніпро, Харків, Київ - усе це в минулому великі промислові центри. Руйнівна економічна політика останніх 6 років привела до закриття в цих регіонах сотень підприємств, де працювали сотні тисяч людей. Немає зарплати - немає оплати послуг ЖКГ. При цьому влада нічого не робила для того, щоб зберегти робочі місця, і тільки послідовно підвищувала тарифи", - зазначив Віктор Медведчук.

Більш того, влада залякує населення посиленням заходів впливу на боржників з оплати послуг ЖКГ, обур.ється народний депутат.

"З цією метою трьома депутатами фракції "Слуга народу" до Верховної Ради внесено законопроект № 3613. Цей документ передбачає в тому числі позбавлення боржників права на водіння автомобіля і можливості виїзду за кордон. Таким чином, людей позбавляють заробітку, оскільки приватні перевезення, робота в таксі і вантажоперевезення - масові професії. А відсутність можливості виїхати за кордон - це вже удар по трудовій міграції", - поінформував Медведчук.

На його думку, це - протиправне обмеження можливості для людей заробляти за кордоном.
«Головні ж« інструменти »тиску на боржників - різке підвищення штрафних платежів по заборгованості і введення можливості конфіскації майна боржника і навіть його житла. Ось таку «світлу» перспективу вже з 1 жовтня 2020 роки готують українцям «слуги народу» за вказівкою західних господарів. Такі ось «чорні колектори» від влади », - продовжив нардеп.
І все це, констатував політик, відбувається на тлі повного зубожіння українського народу.
«Тільки за I квартал 2020 року заощадження українців скоротилися на 61,1 млрд грн. Населенню просто нічим покривати борги за послуги ЖКГ по безмірно роздутим тарифами », - резюмував народний депутат від ОТЗЖ Віктор Медведчук.
Раніше Віктор Медведчук заявив, що чинна влада, яка демонструє повну некомпетентність у вирішенні економічних і соціальних проблем, бачить вихід у нарощуванні боргів, а це - пряма дорога до банкрутства України.