Препарат виготовлений на основі золендроновой кислоти, яка відноситься до класу бісфосфонатів. Вона гальмує активність остеокластів, які викликають кісткову резорбцію.

Незважаючи на те, що золендроновая кислота зупиняє руйнування кісткової тканини, вона не впливає на її мінеральний склад та механічні якості.

Склад і форма випуску

Ньюзолен реалізується у вигляді концентрату для приготування інфузійного розчину. В 5 мл присутній 4 мг золедроновой кислоти моногідрату.

Концентрат міститься у пластикових флаконах по 5 мл, по одному флакону в коробці.

Свідчення

Ньюзолен призначений для попередження симптомів, які виникають при резорбції кісткової тканини, таких як ускладнення після хірургічних втручань, патологічні переломи, ускладнення променевої терапії, компресія хребетного стовпа. Крім цього, лікарський засіб використовується в лікуванні гіперкальціємії, яка виникла у результаті розвитку злоякісної пухлини, у пацієнтів, які знаходяться на пізніх стадіях патологічного процесу.

Протипоказання

Призначення Ньюзолена неможливо, якщо у хворого було виявлено непереносимість золендроновой кислоти або інших бісфосфонатів. Препарат не може використовуватися в терапії годуючих та вагітних жінок.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Ньюзолен не призначений для призначення жінкам на стадії грудного вигодовування і вагітності.

Спосіб застосування та дози

Ньюзолен може вводитися тільки фахівцем, що має досвід лікування бисфосфонатоносодержащими засобами.

При введенні 4 мг концентрату їх попередньо розводять у 100 мл розчинника. Для розведення концентрату може застосовуватися тільки 5% розчин глюкози або 0,9% натрію хлориду.

Хворий отримує лікарський засіб раз в 3 або 4 тижні. Тривалість лікування коливатися від 2 до 3 місяців. Дуже важливо, щоб тривалість інфузії не була менше 15 хвилин. Мінімальний часовий проміжок між введенням препарату – 7 днів.

Ньюзолен не рекомендується спільно вводити з препаратами, що містять інші бісфосфонати, кальцій або інші двовалентні катіони.

Передозування

При введенні Ньюзолена в неправильних дозах у хворого може спостерігатися розвиток зміни електролітного складу плазми, ниркова дисфункція. Якщо на тлі лікування Ньюзоленом у пацієнта виникла гіпокальціємія, то йому проводять внутрішньовенне введення кальцію глюконату і призначають відповідне лікування.

Побічні ефекти

Ньюзолен може викликати розвиток у хворого диспепсичних порушень, задишки, кашлю, алергічних реакцій, болю в кістках, тромбоцитопенії, лейкопенії, панцитопенії, анемії, головних болів, парестезії, запаморочення, тремору кінцівок, підвищеної сонливості, епілептичних нападів, порушення сну, порушення свідомості, кон'юнктивітів, увеїтів, эписклеритов, міалгія, артралгії, остеонекроза зовнішнього слухового проходу, ниркової дисфункції, аритмії, периферичних набряків і м'язових судом.

Умови і терміни зберігання

Ньюзолен рекомендується зберігати тільки в заводській упаковці в місцях, добре захищених від світла при кімнатній температурі. Термін придатності засобу – 3 роки.