Гель використовується для зовнішнього застосування. Активний компонент – ібупрофен, є похідними пропіонової кислоти. Він має виражену протизапальну та аналгетичну впливом. Ібупрофен пригнічує синтез простагландинів, виробляються безпосередньо у вогнищі запалення. А в зв'язку з тим, що препарат являє собою летючий водно-спиртовий розчин, він надає місцеве охолоджувальне і заспокійливу дію в області нанесення.

Склад і форма випуску

Гель призначений для зовнішнього застосування. У 1 г гелю містить 50 мг ібупрофену. Препарат реалізується у тубах, містять по 15, 50 або 100 г гелю.

Свідчення

Неофен Бєлупо Плюс використовується для лікування місцевих симптомів ревматичних і неревматичних захворювань, що супроводжуються больовим синдромом Крім цього, його використовують для полегшення болю, асоційованих з посттравматичними станами, такими як забиття, вивихи суглобів, переломи і розтягнення зв'язок.

Протипоказання

Гель не використовується при підвищеній чутливість до ибупрофену, ацетилсаліцилової кислоти або інших нестероїдних протизапальних засобів, непереносимість яких проявляється бронхіальною астмою, ринітом, набряком Квінке, місцевими алергічними реакціями або кропив'янкою. Препарат не використовується в терапії хворих з виразковим ураженням шлунково-кишкового тракту, а також пацієнтів, які страждають на дерматози та мокрою екземою.

Препарат не наноситься на ділянки тіла з ушкодженнями шкірних покривів.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Неофен Бєлупо Плюс не призначений для використання в терапії годуючих та вагітних жінок.

Спосіб застосування та дози

Гель застосовується в терапії дорослих і дітей, яким виповнилося 12 років. При використанні препарату смужку гелю довжиною від 4 до 10 см слід наносити на уражену ділянку від 3 до 4 разів на день. Для досягнення максимального лікувального ефекту препарат втирається в поверхню шкіри легкими масажними рухами до повного вбирання. Гель наноситься через рівні часові проміжки з перервою не менше 4 годин.

Після кожного використання гелю необхідно ретельно вимити руки. Гель не застосовується для нанесення під оклюзійну пов'язку.

Тривалість лікування підбирається лікарем індивідуально. У разі використання гелю більше двох тижнів необхідно проконсультуватися з лікарем.

Передозування

При місцевому використанні гелю розвиток передозування малоймовірне.

Побічні ефекти

При тривалому лікуванні або підвищеної чутливості до препарату у пацієнтів може спостерігатися розвиток місцевих алергічних реакцій, що проявляються свербежем, почервонінням, припухлістю, печінням і шкірними висипаннями в області його нанесення.

Умови і терміни зберігання

Неофен Бєлупо Плюс слід зберігати в оригінальній упаковці при кімнатній температурі. Тривалість зберігання гелю – 3 роки.