Щитовит належить до групи гомеопатичних засобів, що застосовується в якості біологічно активної добавки для відновлення функцій энодокринного органу.

Безпечний і ефективний препарат для нормалізації гормонального фону і хвороб, пов'язаних з порушеннями щитовидної залози. Сприяє підвищенню енергообміну, поліпшенню асиміляції білка, стимуляції обмінних процесів, прискоренню дії інсуліну, зменшення запальних процесів, нормалізації вуглеводного обміну і артеріального тиску, регуляції функції надниркових залоз і щитовидної залози. Має протизапальну, антисептичну, протиалергічну та стрессозащитное дію.

Прийом капсул нормалізує обмін речовин, а також засвоєння заліза, кальцію і фосфору, знижує тонус судин, в'язкість крові, стимулює регенерацію слизових оболонок. Препарат ефективно заповнює дефіцит гормонів щитовидної залози і йоду.

Перед тим як розпочати застосування слід проконсультуватися з лікарем.

Форма випуску, склад

Щитовит випускають на виробництві в вигляді капсул масою 600 мг.

Одна капсула містить у своєму складі: марганець (хелатний комплекс), йод (отриманий з бурої морської водорості, морської капусти), вітамін В6, хром, ірландський мох, коріння тирличу жовтого, L-тирозин, фокус пузирчастий.

Одна упаковка - 50 капсул.

Показання до застосування

Препарат Щитовит застосовують в профілактичних і терапевтичних цілях при йододефіцитних станах (ендемічних вузлів, зобу), при захворюваннях щитовидної залози, гормональної недостатності щитовидної залози, як результат дефіциту йоду в організмі.

Також препарат призначають при гіпотиреозі, зниження обміну речовин (набряклість підшкірної клітковини, надлишкова маса тіла), хронічних стресах для профілактики спонтанного гіпотиреозу.

Протипоказання

Не застосовують препарат Щитовит в дитячому віці та при індивідуальній непереносимості входять до складу компонентів.

Період вагітності і грудного вигодовування

Інформація про те, чи можна застосовувати препарат Щитовит в період вагітності та під час годування груддю відсутній. У разі необхідності застосування, слід звернутися до лікаря за рекомендацією.

Спосіб застосування

Препарат Щитовит призначений для перорального застосування.

Приймають препарат під час прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

Рекомендована доза для дорослих пацієнтів становить по 1 капсулі 2 рази в день.

Тривалість терапії один місяць. Якщо є необхідність курс застосування можна повторити.

Передозування

Випадків інтоксикації капсулами Щитовит зафіксовано не було. Для уникнення передозування препаратом необхідно дотримуватися доз зазначених в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Інформація про побічні реакції, що виникли під час прийому Щитовит, відсутня. Якщо лікування капсулами призвело до прояву небажаних реакцій, зніміть прийом препарату і зверніться до лікаря.

Умови зберігання

Зберігати препарат Щитовит слід в закритій, оригінальній упаковці в прохолодному та недоступному дітям місці, без попадання прямих сонячних променів і вологи.

Термін придатності становить 3 роки.

Препарат відпускають без рецепта.