Гранделат Суперминерал – не є лікарським засобом, це біологічно активна добавка до їжі. Препарат є додатковим джерелом макро-і мікроелементів. Кальцій добре впливає на кістки і зуби. Магній сприяє нормальній роботі м'язів і нервів. Цинк сприяє підтримці нормального стану шкіри, волосся і нігтів, а також нормальної когнітивної функції. Залізо впливає на кількість еритроцитів у крові і знижує стомлюваність. Марганець сприяє енергетичного обміну. Мідь добре впливає для підтримки сполучної тканини. Йод допомагає виробництву гормонів і позитивно впливає на функції щитовидної залози. Молібден сприяє нормальному амінокислотного обміну. Хром допомагає підтримувати рівень цукру в крові в нормі. Селен допомагає захистити клітини від окисного стресу.

Форма випуску, склад

Препарат Гранделат Суперминерал виробляють у вигляді таблеток масою 840 мг.

До складу препарату входять: кальцію карбонат, заліза фумарат, магнію оксид, цинку оксид, глюконат міді, марганцю сульфат, хлорид хрому, амонію модібдат, калію йодид.

Додаткові компоненти: стеаринова кислота, мальтодекстрин, целюлоза, магнію стеарат, кукурудзяний крохмаль, титану діоксид.

Препарат продається в упаковці по 110 таблеток.

Показання до застосування

Препарат Гранделат Суперминерал приймають:

●при втоми;

●при підвищеному навантаженні;

●при дефіциті в організмі мінералів;

●при стресах і стомленості;

●при дієтах;

●при гастритах;

●при використанні проносних засобів;

●після важких захворювань;

Протипоказання

Препарат Гранделат Суперминерал заборонено вживати людям, у яких висока чутливість і чутливість до компонентів препарату.

Гранделат Суперминерал не рекомендується приймати дітям віком до 11 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Препарат Гранделат Суперминерал заборонено приймати під час вагітності та грудного вигодовування.

Спосіб застосування

Препарат Гранделат Суперминерал приймають внутрішньо під час їди і запивають великою кількістю води.

Рекомендується для дорослих пацієнтів приймати по 1 таблетці, 1 раз на день. Для дітей старше 11 років-по ½ таблетки 1 раз на день.

Для ефективності лікування препарат потрібно приймати від 1 до 2 місяців.

Передозування

У разі передозування, може з'явитися слабкість, запаморочення, біль у животі, діарея, нудота, блювання, а також порушення апетиту, млявість, біль у м'язах. В такому випадку необхідно промити шлунок та прийняти таблетки активованого вугілля.

Побічні реакції

Прийом препарату Гранделат Суперминерал може викликати алергічно реакції (висип, свербіж), а також може з'явитися зниження апетиту, нудота, блювання, діарея і відчуття болю у верхньому відділі живота.

При появі побічних реакцій слід звернутися до лікаря.

Умови зберігання

Препарат Гранделат Суперминерал зберігається при температурі 25°C, без попадання сонячних променів. Зберігати потрібно в сухому не доступному для дітей місці.

Термін придатності даного препарату не більше 4 років.

Купити препарат можна в аптеці без рецепта.