Літовіт-Ф – біологічна добавка до їжі, як додаткове джерело заліза і харчових волокон, застосування якої дозволяє відновити рівень заліза та інших мінералів, сприяє виведенню з організму продуктів метаболізму, токсичних та радіоактивних речовин, купірування проявів ендотоксикозу. У дітей споживають харчову добавку поліпшується пам'ять, підвищується працездатність і знижується стомлюваність. Ефективний препарат при фізичних (робота в городі, ремонт в квартирі, будування дачі тощо) або активних розумових навантаженнях, наприклад, підготовка або складання іспитів.

Літовіт-Ф не є фармпрепаратів.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Літовіт-Ф у вигляді таблеток або капсул 0,5 мг; гранул або порошку по 2,5 г; 5 г; 10 г; 30 г; 140 г; 150 р.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: висівки пшеничні, цеоліт природний, висівки житні і фруктоза.

Вміст у добовій дозі мг/г: залізо – не менш 2,5; харчові волокна - не менше 240; калій - 7460-13830; магній - 300-4000; марганець - 515-1030.

Упаковка: поліетиленова банку.

Показання до застосування

Літовіт-Ф застосовують як біологічно активну добавку до їжі в якості додаткового джерела заліза, містить харчові волокна, зокрема при анеміях і особам з надмірними розумовими і фізичними навантаженнями, особливо в літньому та дитячому віці.

Протипоказання

Прийом харчової добавки Літовіт-Ф протипоказаний особам з індивідуальною непереносимістю складових компонентів, злакових культур і вітамінів групи В, а також при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки в стадії загострення.

Період вагітності і грудного вигодовування

Під час вагітності та грудного вигодовування застосування біологічно активної добавки Літовіт-Ф можливо, як додаткове джерело мінералів і вітамінів, але тільки за рекомендаціями лікаря жінки.

Спосіб застосування

Харчову добавку Літовіт-Ф приймають під час їжі.

Рекомендована доза 1,25 г (0,5 чайної ложки) порошку або гранул 2 рази на добу; 2 капсули або таблетки вранці і 3 капсули або таблетки ввечері, запиваючи достатньою кількістю води. Тривалість такого застосування 30 днів. Між прийомом Літовіт-Ф і інших лікарських засобів або харчових добавок необхідний проміжок 1,5-2 години.

Перед початком прийому рекомендується консультація лікаря, також стежити за правильністю та різноманітністю раціону харчування і дотримуватися здорового способу життя.

Передозування

Передозування препарату Літовіт-Ф не виявлено.

Що уникнути інтоксикації необхідно дотримуватися вказівок в інструкції та не перевищувати рекомендованих доз.

Побічні реакції

Споживання харчової добавки Літовіт-Ф у дозах вказаних в інструкції по застосуванню або за рекомендаціями лікаря, як правило, не викликає яких-небудь побічних ефектів, що згубно впливають на організм. При появі небажаних реакцій слід відмінити препарат і звернутися до лікаря.

Умови зберігання

При зберіганні даного препарату температура не повинна перевищувати +30°C, місце зберігання повинно бути захищене від вологи і прямих сонячних променів, недоступне дітям.

Від дати випуску препарат зберігають не більше 36 місяців.

В аптеках Літовіт-Ф продається без рецепта лікаря.