Містить комплекс мікро - і макроелементів і холекальциферол, що дозволяє швидко поповнювати дефіцит кальцію, магнію і вітаміну D в організмі. Бере участь у регулюванні кальцієво-фосфорного обміну і сприяє посиленню реабсорбції фосфору у процесі канальцевої фільтрації, бере участь у розподілі кальцію в організмі і покращує його перехід в кісткову тканину.

Склад і форма випуску

Вітрум Остеомаг виробляється у таблетках. До складу препарату входить холекальциферол, кальцію карбонат, магнію оксид, цинку оксид, оксид міді, марганцю сульфат, натрію борат.

Свідчення

Використовується для лікування гіповітамінозу вітаміну D, дефіцит кальцію, фосфору і магнію в організмі, у тому числі у літніх хворих і жінок під час постменопаузи.

Вітамінний комплекс використовують для профілактики і терапії остеопорозу, а також інших порушень опорно-рухового апарату, асоційованих з дефіцитом або порушенням метаболізму кальцію.

Вітрум Остеомаг показаний для прийому при відсутності або низький вміст мінералів і вітаміну D у раціоні харчування, зниженою абсорбції кальцію і вітаміну D з органів травлення.

Протипоказання

Підвищена гіперчутливість до компонентів препарату, дисфункції нирок, гіперкальціурія, гіперкальціємія, сечокам'яна хвороба з утворенням кальцій-оксалатних каменів.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат не слід призначати вагітним жінкам, так як прийом підвищених доз вітаміну D може спровокувати тератогенну і ембріотоксичну дію на плід.

Неприпустимо використовувати в терапії лактуючих жінок, так як можливе виникнення негативного впливу на розвиток новонародженого.

Спосіб застосування та дози

Вітрум Остеомаг рекомендується приймати після прийому їжі. При проковтуванні таблетки слід запивати достатньою кількістю рідини.

Для кожного хворого лікар підбирає дозу препарату індивідуально з урахуванням вираженості симптомів і тяжкості захворювання. Якщо лікар не призначив індивідуальну схему терапії, то дорослі хворі і діти, яким виповнилося 12 років, приймають лікарський засіб по 1 або 2 таблетки на добу.

Передозування

При прийомі препарату Вітрум Остеомаг у встановлених дозах не спостерігається розвитку симптомів гострого отруєння.

При випадковому прийомі препарату у високих дозах хворому проводять промивання шлунка і призначають прийом сорбентных коштів.

Побічні ефекти

При прийомі лікарського засобу можливий розвиток порушення травлення, метеоризм, діарея, запор, абдомінальний біль та нудота.

При тривалому вживанні лікарського засобу можливе виникнення гіперкальціурії або гіперкальціємії.

Умови і терміни зберігання

Вітрум Остеомаг необхідно зберігати в сухому і захищеному від світла місці при температурі не вище 30 градусів. Тривалість зберігання з моменту виготовлення – 5 років.