Агель MIN – це інновація і прорив у сфері вітамінів і мінералів. Запатентована американська формула препарату дозволяє «наситити» організм людини 100% вітамінів, рекомендованих для денної норми і близько 75% необхідних мінералів. Особливість препарату в тому, що він проводиться у формі гелю. Це дозволяє кращої засвоюваності, завдяки рівномірному розподілу вітамінів і мінералів. Додатково посилюється дія за допомогою спеціальної технології альбіон-хелірування, розробленою світовим виробником №1 у сфері амінокислот, лабораторією «Альбіон».

Якщо раніше людина отримувала вітаміни і мінерали разом з харчуванням, сьогодні це дійсно є проблемою. Агель ХВ як біологічно активна добавка допомагає впоратися з нестачею вітамінів і мінералів в раціоні. Ще одна особливість – в гелі розчинено саме збалансоване кількість вітамінів і мінералів.

Форма випуску, склад

Агель MIN містить вітаміни A, C, D, E, B1, B2, B3, B5, B6, B12, Bc, H, кальцій, йод, фосфор, магній, цинк, селен, мідь, марганець, хром, молібден, ванадій, інозит.

Випускається у вигляді пакетиків з гелем. В одній упаковці міститься 30 штук.

Показання до застосування

Агель MIN рекомендується для повноцінного «живлення» організму вітамінами і мінералами, для отримання природної енергії, позитивного сприйняття, появи інтересу до життя. Результат забезпечується 12-ю необхідними для організму вітамінами і 11-ю життєво важливими мінералами. Агель MIN дозволяє отримання з їжі максимально великої кількості корисних речовин, мінералів, вітамінів, зберігаючи в резерві на довгий час. Таким чином, забезпечується енергія, позитивне мислення і сприйняття, бажання жити, здорове самопочуття.

Допомагає перетворення жирів, білків і вуглеводів. Препарат рекомендується для нормального росту і розвитку дітей і підлітків, приємний на смак, легкий у використанні.

Сприяє гарному зору і слуху, стимулює регенерацію клітин, забезпечує міцні зуби, кістки, зв'язки.

Протипоказання

Протипоказань не має. Жінкам у період вагітності і лактації перед вживанням препарату необхідно проконсультуватися з лікарем.

Період вагітності і грудного вигодовування

Жінкам у період вагітності і грудного вигодовування слід проконсультуватися з лікарем. Самостійно приймати препарат не рекомендується.

Спосіб застосування

Агель MIN розрахований для застосування здоровими дітьми, підлітками, дорослими, а також для підтримки здоров'я і отримання додаткового джерела енергії в раціоні спортсменів. Приймати вміст одного пакетика разів на день всередину в один і той же час; спортсменам – рекомендується за два пакетики щодня.

Передозування

Випадків передозування не зафіксовано. Щоб уникнути небажаних наслідків слід строго дотримуватися інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Яскраво виражених побічних реакцій не спостерігалося. Можливі алергічна реакція або індивідуальна непереносимість.

Умови зберігання

Одна упаковка містить 30 пакетиків з гелем. Зберігати в сухому і темному місці, захищеному від дітей, з температурою до 25С.