Надає позитивний вплив на білковий, вуглеводний, ліпідний та енергетичний обміни в людському організмі. Його компоненти беруть участь у ролі каталізаторів у багатьох важливих біохімічних реакціях в організмі людини, а також впливають на синтез гормонів і ферментів, які покращують виведення токсинів. Лікарський засіб чинить виражену нейропротекторну дію, посилює регенерацію нервових клітин, підвищує стійкість організму до інтелектуальним і фізичним навантаженням.

Склад і форма випуску

Лікарська форма препарату Вітрум Енерджи – таблетки. У складі лікарського засобу міститися вітаміни груп А, К, В1, В2, В6 і В12, а також токоферол, аскорбінова кислота, холекальциферол, фолієва кислота, нікотинамід, біотин, пантотенова кислота, кальцій, калій, фосфор, йод, магній, залізо, мідь, хлориди, цинк, хром, молібден, селен, марганець, олово, нікель, кремній, ванадій, бор і екстракт кореня женьшеню.

Свідчення

Препарат призначений для прийому при гіпо - й авітамінозах, дефіциті мікро - і макроелементів, підвищеній потребі організму у вітамінах і мінералах під час високих фізичних і інтелектуальних навантажень, при куріння та зловживання алкоголем.

Прийом препарату довів свою ефективність при зниженні працездатності, синдромі хронічної втоми, нервовому й фізичному виснаженні, сексуальної дисфункції на тлі хронічного виснаження і стресів. Крім цього, прийом даного вітамінного комплексу показаний хворим, які проживають в умовах несприятливої екологічної обстановки.

Протипоказання

Не використовується в терапії хворих з індивідуальною непереносимістю інгредієнтів лікарського засобу і дітей молодше 12 років.

Рекомендується з обережністю поставитися до призначення препарату хворим з виразковим ураженням слизової оболонки органів травлення, дисфункції печінки, порушення видільної функції нирок, безсонні і психічними розладами.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Препарат не використовується в терапії годуючих та вагітних жінок, так як підвищений вміст в його складі деяких речовин може негативно відбитися на здоров'я новонародженого і плоду.

Спосіб застосування та дози

Препарат рекомендується приймати після їжі і бажано в ранкові години. Таблетки слід ковтати цілими, не розламуючи і не розжовуючи. Дорослі повинні приймати лікарський засіб один раз на добу по 1 таблетці. Тривалість курсу лікування може коливатися від 1 до 2 місяців. Застосування препарату більш тривалий час можливе лише за рішенням лікаря.

Передозування

При прийомі високих доз лікарського засобу у пацієнтів може розвинутися нудота, артеріальна гіпертензія, блювання, болі в епігастрії, порушення режиму сну, підвищена дратівливість. При гострому передозуванні хворому необхідно провести промивання шлунка, забезпечити симптоматичне лікування та отримання ентеросорбентів.

Побічні ефекти

При прийомі лікарського засобу у встановлених дозах розвиток побічних ефектів спостерігається дуже рідко. Іноді при прийомі препарату пацієнтами з гіперчутливістю до його компонентів у них спостерігається виникнення алергічних реакцій, диспептичних розладів, нудоти і безсоння.

Умови і терміни зберігання

Вітрум Енерджи необхідно зберігати в сухих, захищених від проникнення дітей та світла місцях. Тривалість зберігання таблеток з моменту виготовлення – 3 роки.