Це вітамінно-мінеральна засіб. Містить комплекс вітамінів, мінералів, необхідних для нормального перебігу метаболічних процесів. Вони сприяє корекції обмінних процесів, збільшення енергетичних ресурсів, поліпшенню загального стану організму, підвищенню його стійкості до несприятливих факторів. Вітаміни виконують каталітичну функцію, входячи до складу активних центрів багатьох ферментів, можуть як екзогенних прогормонов або гормонів брати участь в гуморальній регуляції. Більшість вітамінів не виробляються в людському організмі, і тому повинні надходити з їжею.

Вітаміни групи B нормалізують роботу серцево-судинної, нервової систем, покращують роботу кишечника, беруть участь в зростанні клітин, енергообміні, сприяють зміцненню імунітету, опірності організму різним інфекціям.

Залізо є основним компонентом гемоглобіну, тканинних ферментів, бере участь в еритропоезі.

Йод нормалізує роботу нервової системи, входить до складу гормонів щитовидної залози, бере участь у водно-електролітному, білковому, жировому обмінах, регулює роботу імунної системи.

Цинк регулює діяльність статевих залоз, концентрацію цукру в крові, прискорює окислення жирів, нормалізує роботу нервової, імунної систем.

Мідь має антиоксидантні властивості, бере участь в метаболізмі сполучної тканини, регулює синтез оксиду азоту.

Марганець бере участь в обміні нейромедіаторів, жировому, вуглеводному обмінах, в обміні вітамінів і гормонів, нормалізує репродуктивну функцію, впливає на імунний захист, сприяє загоєнню ран.

Кремній сприяє всмоктуванню кальцію і стимулює ріст кісток, впливає на роботу нервової системи, нормалізує обмін речовин.

Холін — вітаміноподібна речовина, що володіє мембранопротекторным, антиатеросклеротичну, ноотропною, антидепрессантным дією. Стимулює метаболізм нервової тканини, нормалізує жировий обмін.

Параамінобензойна кислота (В10) необхоима для синтезу фолієвої кислоти, захисних механізмів організму.

Вітамін В12 важливий для нормального росту, посилює імунітет, підтримує роботу нервової системи, регулює функцію кровотворних органів, покращує рівновагу, концентрацію, пам'ять, необхідний для репродуктивного здоров'я.

Роль мінеральних речовин для організму дуже важлива, оскільки вони входять до складу всіх тканин, в т. ч. кісток. Вони підтримують водно-сольове, кислотно-лужну рівновагу, впливають на обмін речовин.

Склад і форма випуску

Діючі компоненти:

вітамін В12 — 6 мкг;

пантотенат кальцію — 92 мг;

біотин — 105 мкг;

ніацин — 35 мг;

фолить— 0,4 мг;

залізо — 3 мг;

йод — 150 мкг;

цинк — 10 мг;

мідь — 1 мг;

марганець — 5 мг;

кремній — 5 мг;

сірка — 25 мг;

інозитол — 25 мг;

холін — 100 мг;

параамінобензойна кислота — 30 мг;

колаген — 100 мг.

Випускається Хеа-Феа у формі таблеток.

Свідчення

Показаний Хеа-Феа:

- при екземі;

- при атопічному дерматиті;

- при нейродерміті;

- при гіперкератозах;

- при сухості шкіри;

- при алопеції.

Протипоказання

Препарат Хеа-Феа не застосовують:

- при непереносимості компонентів.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Можливо використання по рекомендації лікаря.

Спосіб застосування та дози

Препарат Хеа-Феа застосовують внутрішньо під час або після їжі.

Стандартна доза для дорослих, дітей віком від 12 років — 1 таблетка на день. Тривалість прийому — за рекомендацією лікаря, зазвичай — один місяць.

Передозування

Не описана.

Побічні ефекти

Імунні розлади: прояви алергії (еритема, кропив'янка, свербіж, висип, бронхоспазм, ангіоневротичний набряк), у т. ч. анафілактичний шок.

Умови і терміни зберігання

Зберігати препарат Хеа-Феа при температурі до +30°С не більше трьох років.