Збалансований вітамінно-мінеральний комплекс забезпечує організм дитини всіма необхідними вітамінами, мікро - і макроелементами. Систематичний прийом препарату сприяє здоровому і правильному фізичному розвитку дітей від 4 до 7 років.

Склад і форма випуску

Лікарська форма – таблетки. Діючі компоненти: ретинол, холекальциферол, токоферол, аскорбінова кислота, тіамін, рибофлавін, нікотинамід, піридоксин, фолієва кислота, ціанокобаламін, пантотенова кислота, біотин, кальцій, фосфор, магній, залізо, цинк, мідь, марганець, йод, селен і хром.

Свідчення

Призначений для застосування в терапії гіпо - і авітамінозів, а також дефіциту мікро - і макроелементів у дітей.

Прийом препарату показаний дітям з підвищеною потребою у вітамінах в періоди інтенсивного росту, при виражених інтелектуальних і фізичних навантаженнях, у період відновлення після перенесених важких захворювань інфекційного та неінфекційного генезу.

Прийом вітамінного комплексу рекомендований часто хворіючим дітям з метою підвищення захисних сил організму. Крім цього, лікарський засіб може призначатися дітям в якості додаткового джерела вітамінів та мікроелементів при незбалансованому харчуванні, дотриманні дієти, захворюваннях органів травлення. Його використання доцільно в терапії дітей, які страждають різними хронічними захворюваннями і перенесли хірургічне втручання, для більш швидкого одужання.

Протипоказання

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату, ерозивні та виразкові ураження слизової шлунка. Використання вітамінного комплексу неприпустимо спільно з іншими препаратами, що мають аналогічний склад.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Не рекомендується призначати жінкам у період годування груддю та вагітності.

Спосіб застосування та дози

Таблетки призначені для перорального прийому. Перед проковтуванням таблетку необхідно ретельно розжувати і запити достатньою кількістю води. Якщо дитина виявляється приймати таблетки, то перед проковтуванням їх можна подрібнити і розвести в невеликій кількості води. Тривалість курсу лікування та підбір дози препарату здійснюється для кожного пацієнта індивідуально. Діти від 3 до 7 років приймають по 1 таблетці препарату 1 раз на день. Для отримання необхідного фармакологічного ефекту таблетки необхідно приймати під час або після їжі.

Передозування

При вживанні високих доз препарату у пацієнтів може розвинутися нудота, блювання, болі в епігастральній області, шкірні алергічні реакції і головні болі. При передозуванні вітамінного комплексу дитині виконують промивання шлунка і забезпечують прийом ентеросорбентів.

Побічні ефекти

У рідкісних випадках, при індивідуальній гіперчутливості до компонентів препарату у пацієнта може спостерігатися виникнення алергічних реакцій.

Умови і терміни зберігання

Вітрум Кідз повинен зберігатися в оригінальній щільно закритій упаковці при температурі навколишнього середовища не вище 30 градусів.

Тривалість зберігання з моменту виготовлення – 3 роки.