Вимифор Мультивітамін з Бета-Каротином - це сучасний препарат, який містить збалансований комплекс жиророзчинних і водорозчинних мінеральних речовин і вітамінів, легко засвоюваних організмом. Препарат призначений людям, які ведуть активний спосіб життя з підвищеними емоційними, фізичними і розумовими навантаженнями, а також для тих, хто хоче завжди залишатися бадьорими і енергійними. У складі препарату 23 дуже важливих мікроелементів, вітаміни та мікроелементи, які забезпечують постійну підтримку вашого здоров'я і мають загальнозміцнюючу дію на організм.

Склад і форма випуску

Препарат Вимифор Мультивітамін з Бета-Каротином виробляють у вигляді жовтих довгастих покритих прозорою оболонкою таблеток, які мають вкраплення. У складі даного препарату 23 активних компоненти: вітамін A, B1, B2, C, D, В6, В7, В12, пантотенова кислота, вітамін E, K. Також мінеральні речовини і мікроелементи: кальцій, калій, магній, марганець, селен, хлорид, йод, хром, залізо, молібден, мідь, цинк.

В якості додаткових компонентів у складі позначені: мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота (рослинного походження), кроскармелоза натрію, манітол, кремнію діоксид, магнію стеарат (рослинного походження), гліцерин, карбоксиметилцелюлоза, натрію дигідрат.

Упаковка містить 60 таблеток у пластиковій пляшці.

Свідчення

Вимифор Мультивітамін з Бета-Каротином застосовують і призначають як загальнозміцнюючий препарат, у якості додаткового джерела макроелементів, вітамінів і мікроелементів:

• при гіповітамінозі всіх форм;

• у період одужання після перенесених захворювань;

• при зниженні імунітету;

• після хірургічних операцій;

• при захворюваннях органів зору;

• при хворобах нервової системи;

• при захворюваннях суглобів і крові;

• в стресових ситуаціях.

Також препарат показаний жінкам у період постменопаузи та спортсменам, для підвищення фізичних можливостей організму.

Протипоказання

Протипоказанням для застосування препарату Вимифор Мультивітамін з Бета-Каротином є наявність у пацієнта індивідуальної несприйнятливості до компонентів, що входять до складу даного засобу, а також у дитячому віці.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Застосовувати таблетки Вимифор Мультивітамін з Бета-Каротином жінкам під час вагітності і годуючим мамам можна, але тільки після рекомендацій лікуючого лікаря.

Спосіб застосування та дози

Рекомендована доза препарату Вимифор Мультивітамін з Бета-Каротином для дорослих пацієнтів становить по 1 таблетці 1 разів у протягом дня. Тривалість лікування становить від одного до півтора місяця, якщо необхідно повторити курс терапії, бажано проконсультуватися з лікарем, для подальшого узгодження терміну прийому.

Передозування

Випадків отруєнь препаратом Вимифор Мультивітамін з Бета-Каротином при застосуванні його в дозі, яка значно перевищує рекомендовану дозу, описано не було.

Побічні ефекти

Вимифор Мультивітамін з Бета-Каротином, як правило, переноситься дуже добре і не викликає жодних побічних ефектів. За винятком людей, у яких є схильність до алергій, в цьому випадки можливі прояви алергічних реакцій на компоненти, які входять до складу препарату. Якщо при застосуванні даного засобу виникли які-небудь негативні ефекти, слід проконсультуватися з лікарем щодо подальшого лікування препаратом.

Умови і терміни зберігання

Для зберігання препарату Вимифор Мультивітамін з Бета-Каротином не потрібно яких-небудь особливих умов: місце, до якого мають доступ діти, а також кімнатна температура не вище + 25 °С.

Термін придатності становить 36 місяців. Застосовувати препарат після закінчення терміну придатності не можна.

Безрецептурний відпуск.