Ортомол Витав ф – ортомолекулярная препарат для жінок, який є потужним енергетичним поштовхом, що сприяє поліпшенню діяльності нервової системи, зменшення схильності до стресів, напруженості та втоми, стимуляції вуглеводного і білкового обміну, поліпшення доставки кисню до тканин. Комплекс вітамінів в ньому підібраний таким чином, щоб був баланс між фізичним станом і психологічною стійкістю і зберігався на довгий період.

Не є лікарським препаратом.

Форма випуску, склад

Виробляється препарат Ортомол Витав Ф у такій формі: порошок + таблетки + капсули.

До складу даного продукту входять такі активні компоненти: вітамін А, вітамін D, вітамін е, вітамін К, вітамін С, вітамін В1, вітамін В2, вітамін В6, фолієва кислота, вітамін В12, біотин, пантотенова кислота. Мінерали і мікроелементи: кальцій, магній, залізо, цинк, мідь, марганець, селен, хром, молібден, йод. Вторинні рослинні речовини: омега-3 жирні кислоти, докозагексаєнова кислота, ейкозапентаєнова кислота.

Упаковка: 90 пакетиків порошку по 15 г, 90 90 таблеток і капсул.

Показання до застосування

Ортомол Витав Ф - мультивітамінний комплекс для жінок з синдромом хронічного виснаження, також вітаміни застосовують синдром вигоряння і хворобах, спричинених стресом, у наслідку які призводять до метаболічних порушень.

Протипоказання

Препарат Ортомол Витав Ф протипоказаний особам, у яких спостерігалася індивідуальна непереносимість входять до складу компонентів.

Період вагітності і грудного вигодовування

Застосування вітамінів Ортомол Витав Ф під час вагітності та годування груддю лише після консультації лікаря.

Спосіб застосування

Прийом вітамінів Ортомол Витав Ф здійснюють під час і після їжі.

Необхідно вміст 1 пакетика розчинити у склянці (150-200 мл) води або соку і приймати один раз на день разом з таблеткою йоду і капсулою (омега-3). Препарат рекомендується приймати протягом тривалого часу.

Передозування

Побічних ефектів, пов'язаних із застосуванням надмірної дози препарату, відзначено не було. Тим не менш, для того що б уникнути передозування, не слід перевищувати дозу, зазначену в інструкції по застосуванню.

Побічні реакції

Зазвичай вітамінний комплекс добре переносяться організмом і, як правило, не приводять до прояву побічних реакцій. У разі будь-яких небажаних явищ, які виникли під час застосування, необхідно довести до відома лікаря, який адекватно оцінити ситуації і при необхідності скоректує схему прийому, проведе відповідну терапію або скасує препарат.

Умови зберігання

У місці зберігання даного препарату необхідно забезпечити відповідні умови: температура не вище +25°C, сухість, недоступність дітям, захищеність від прямих сонячних променів. Зберігати препарат Ортомол Витав Ф слід в оригінальній упаковці.

Термін придатності препарату становить 2 роки і вказаний на кожній упаковці від виробника.

Для того що б придбати вітаміни в аптеці рецепт лікаря не потрібно.