У складі вітамінного комплексу міститися вітаміни і мінерали в кількості, що повністю задовольняє потребу людського організму в цих речовинах.

Вітамін А бере участь в утворенні зорових пігментів, адаптації зору до умов недостатньої видимості, стимулює процеси регенерації та підвищує неспецифічну імунну відповідь.

Біотин відіграє важливу роль у ліпідному обміні, робить позитивний вплив на стан шкіри, нервової системи і шлунково-кишкового тракту.

Вітаміни групи В беруть участь у білковому, вуглеводному та ліпідному обміні, крім цього вони підтримують нормальну функцію нервової системи, беруть участь у процесах кровотворення, клітинного дихання і регенерації тканин.

Аскорбінова кислота стимулює окислювально-відновні реакції, бере участь в синтезі стероїдних гормонів і вуглеводному обміні, стимулює регенерацію тканин, утворення колагену і покращує неспецифічну імунну відповідь.

Холекальциферол відповідає за регуляцію кальцієво-фосфорного обміну і перешкоджає ламкості кісток.

Вітамін Е бере участь у формуванні міжклітинної рідини і володіє вираженою антиоксидантною дією.

Залізо є активним учасником процесів кровотворення.

Йод необхідний для вироблення тиреоїдних гормонів, що регулюють роботу центральної нервової системи, нирок і печінки.

Склад і форма випуску

Джунглі Кидс проводиться у вигляді жувальних таблеток, які містяться в полімерних флаконах по 30 або 60 штук. Крім цього, препарат виготовляється в сиропі і міститься по 150 мл у флаконах, виготовлених з темного скла.

Діючі компаненты препарату: ретинолу пальмітат, рибофлавін-мононуклеотид, тіамін, ніацинамід, пантотенова кислота, фолієва кислота, біотин, піридоксин, ціанокобаламін, аскорбінова кислота, альфа-токоферол, холекальциферол, цинк, залізо, магній, кальцій, мідь, йод, марганець, селен і хром.

Свідчення

Джунглі Кидс використовують для лікування і профілактики простудних захворювань, a також при затримці росту і розвитку у дітей.

Джунглі Кидс застосовують для заповнення дефіциту вітамінів і мінералів при підвищених фізичних і розумових навантаженнях, тривалому впливі негативних зовнішніх факторів, в період відновлення після перенесеної важкої хвороби, неповноцінному харчуванні і порушенні абсорбції вітамінів і мінералів з травного тракту.

Джунглі Кидс застосовують у комплексній терапії хворих, що страждають соматичними захворюваннями, що супроводжуються порушенням метаболізму.

Протипоказання

Джунглі Кидс не використовують в терапії хворих з підвищеною чутливістю до його компонентів. Його не призначають особам з підвищеним вмістом заліза в плазмі крові, при гипервитаминозах А і D, гіперкальціємії, гіперкальціурії. Сироп може застосовуватися в терапії дітей старше одного року життя, а жувальні таблетки не призначають дітям віком до 3 років.

Застосування при вагітності і годуванні грудьми

Не призначений для використання в терапії дорослих пацієнтів.

Спосіб застосування та дози

Сироп приймають в нерозведеному вигляді або розводять у невеликій кількості води. Для досягнення високого терапевтичного ефекту препарат приймають під час їжі або після прийому їжі. Дітям від 1 до 3 років призначають по 2,5 мл сиропу на добу, від 3 до 6 років – по 5 мл сиропу на добу.

Перед проковтуванням таблетку необхідно розжувати. Препарат приймають під час або після їжі. Діти від 3 до 6 років приймають по 2 жувальні таблетки на добу.

Середня тривалість лікування варіюється від 1 до 3 місяців, при необхідності курс може бути збільшений.

Передозування

Дані про випадки передозування препаратом Джунглі Кидс відсутні.

Побічні ефекти

При прийомі Джунглі Кидс можливий розвиток алергічних реакцій і диспепсичних явищ.

Умови і терміни зберігання

Сироп і таблетки Джунглі Кидс зберігають у темному сухому місці. Тривалість зберігання сиропу – 2 роки, а таблеток – 3 роки.