Препарат призначають для лікування порушень функції печінки.

Форма випуску, склад

На виробництві випускають ліки Цитраргинин у формі сиропоподобной рідини, з приємним смаком вина, коричнево-червоного, з ароматним запахом рідини для прийому всередину, яка закупорена в ампули по 10 мл в кожну, упакована в картонну упаковку, 20 ампул у кожну упаковку.

Склад: виноградний ароматизатор натуральний, цитрату аргініну нейтрального – 1 мл, натрію пропілпарагідроксибензоат, бетаїн гідрохлорид – 0,1 г, сахароза, натрію метилпарабен, бетаїну основи – 0,05 г, очищена вода.

Показання до застосування

Радять лікарі застосовувати дане медикаментозне засіб при функціональних розладах печінки.

Протипоказання

Не можна застосовувати препарат тим пацієнтам, які мають: тяжку ниркову недостатність, чутливість до компонентів, які входять до складу медикаментозного засобу. Тому перед вживанням даного засобу, зверніть свою увагу на склад ліків.

Період вагітності і грудного вигодовування

Перш ніж використовувати лікарський засіб, в обов'язковому порядку, необхідно піти до лікаря і звернути свою увагу на склад даного препарату. Якщо його інгредієнти, що входять до складу, не зашкодять здоров'ю Вашого малюка і Вашому здоров'ю, то можете застосовувати медикамент.

Спосіб застосування

Лікарі радять використовувати для лікування ліки саме в такому дозуванні: розвести 1 ампулу лікарського засобу в половині склянки очищеної води та випити, при цьому необхідно відламувати обидва кінця ампули. Максимальна доза на 1 день становить 1-3 ампули, не варто вживати більше, ніж рекомендує Вам лікуючий лікар, щоб уникнути передозування препаратом.

Тривалість використання залежить від ефективності застосування медикаментозного засобу на організм хворого, але де-то в середньому лікарі призначають період лікування – від двох тижнів до 6 місяців, залежно від тяжкості захворювання пацієнта.

Передозування

Пацієнти з необережності використовували даний лікарський засіб у більшій мірі, ніж рекомендував лікар і, при цьому у них фіксувалася така симптоматика відповіді організму на препарат: посилення побічних ефектів.

Побічні ефекти

Ситуації з пацієнтами, в яких були зафіксовані побічні реакції, що були зареєстровані і при цьому спостерігалася така симптоматика: алергічні реакції пацієнта на препарат, а саме – шкірний свербіж, кропив'янка, нудота, висипання на шкірі, почервоніння шкіри, біль у животі, блювання, діарея. При прояві цих реакцій Вам необхідно піти до Вашого лікаря.

Умови зберігання

Рекомендується зберігати даний лікарський засіб у місці, яке є темним, бажано дуже сухим, до якого не мають доступ діти, яким не виповнилося 18 років, і при цьому температура цього місця, в обов'язковому порядку, не повинна перевищувати +25 °C.

У всіх аптеках Ви можете придбати дане медикаментозне засіб без наявності рецепту від Вашого лікуючого спеціаліста.

Термін придатності ліків триває 60 місяців з тієї дати, яка вказана на кожній упаковці лікарського засобу.