ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

У 100 мл: екстракт грейпфрута (в перерахунку на нарингин 1,47) — 1,5 г, вітамін С — 3,0 г; допоміжні речовини.

Опис та дія:

Екстракт насіння грейпфрута багатий біофлавоноїдами — кверцитин, рутинозид, гесперидин, що володіють високими мембраностабілізуючими і імуномодулюючими властивостями. Екстракт грейпфрута також містить достатні концентрації вітамінів С і Е, які є природними антиоксидантами і допомагають організму протистояти шкідливому впливу навколишнього середовища. Тріада корисних властивостей екстракту грейпфрута включає в себе антиоксидантні, протизапальні, протимікробні — саме ці якості і роблять екстракт з грейпфрутових насіння універсальним від багатьох захворювань.

Рекомендації щодо вживання:

Може бути рекомендована як додаткове джерело біофлавоноїдів і вітаміну С. Сприяє загальному зміцненню організму і підвищенню імунітету в період сезонних простудних захворювань.

Спосіб застосування та дози:

Дітям з 12 років і дорослим по 15 крапель 3 рази на день з водою або з фруктовим соком. Курс прийому: 15–30 днів, подальше продовження курсу необхідно узгоджувати з лікарем.

Застереження:

Не перевищувати рекомендовану денну норму. Продукт не є замінником різноманітного і збалансованого харчування і здорового способу життя. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Без ГМО.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту, дитячий вік до 12 років, вагітність і період лактації.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, прохолодному, захищеному від світла місці при температурі від 0 ° до 25 ° і відносній вологості повітря не більше 75%.

Термін придатності:

24 місяці від дати виготовлення.