ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Магнію цитрат — 1312,5 мг (еквівалентно 200 мг магнію).

Опис та дія:

Магній — один з найважливіших мікроелементів, який необхідний для нормального функціонування організму. Але його баланс дуже легко порушити, оскільки організм людини не здатний самостійно синтезувати магній і може отримувати його лише з їжею, багатою на магній.

Першим симптомом нестачі магнію в організмі зазвичай є підвищена стомлюваність, схильність до депресії, неможливість зосередитися. Інші прояви включають в себе порушення засинання або безсоння, судоми в ногах, іноді оніміння, запаморочення, дратівливість. Недостатнє надходження в організм магнію спричиняє дефіцит цинку, міді, кальцію, калію і подальше їх заміщення токсичними важкими металами. Нестача магнію різко прискорює розвиток серцевих аритмій, гіпертонії, атеросклерозу.

Додатковий прийом магнію дозволяє знизити ризик ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії, інсульту. Магній нормалізує артеріальний тиск, запобігає судомному скороченню м’язів, знімає спазми судин, запобігає утворенню ниркових каменів. Разом з тим, магній є природним антистресовим фактором, чинить нормалізуючу дію на стан нервової системи при нервовому напруженні, депресіях, захищає нервову систему від руйнівних стресів. Додатковий прийом магнію дозволяє знизити частоту та інтенсивність нападів мігрені.

Компанія Solgar використовує цитратну форму магнію, яка добре засвоюється (на 35-38%, в той час, як рівень засвоєння неорганічних солей магнію не перевищує 5%).

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим по 1 таблетці 2 рази на добу під час прийому їжі. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість компонентів.

Форма випуску:

60 таблеток.