ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Вітамін D3 (холекальциферол) — 150 МО (1,875 мг), кальцій (цитрат кальцію) — 250 мг.

Опис та дія:

Загальний вміст кальцію в організмі людини становить близько 2% від всієї маси тіла. При цьому практично 99% всього кальцію, що знаходиться в організмі людини, міститься в кістковій і хрящовій тканинах, і лише близько 1% кальцію міститься всередині клітин м’яких тканин і в позаклітинній рідині. Достатнє споживання кальцію необхідне в усі періоди життя, на початку — для досягнення високого піку кісткової маси, потім — для її збереження, надалі — для профілактики втрат, оскільки з віком починається природнє вимивання кальцію з кісток. Це може призвести до розвитку остеопорозу — захворювання, при якому кістки втрачають свою міцність, стають більш крихкими і можуть легко ламатися.

Однак на формуванні кісткової тканини роль кальцію не закінчується. Кальцій є найважливішим компонентом системи згортання крові, необхідним для підтримки стабільної серцевої діяльності та здійснення процесів передачі нервових імпульсів.

Основним джерелом кальцію є молочні продукти. Крім того, кальцій міститься в зелених листових овочах, злаках, м’яких кістках риб, однак у значно менших кількостях, ніж в молочних продуктах. При цьому важливо враховувати, що не всі форми кальцію, що містяться в продуктах харчування, однаково легко засвоюються організмом.

Solgar «Цитрат кальцію з вітаміном Д3» завдяки особливій цитратній формі кальцію і додатковому вмісту вітаміну Д3 добре засвоюється в організмі. Причому цитрат кальцію, на відміну від карбонату кальцію, добре засвоюється в організмі навіть при зниженій кислотності шлунка. Також важливо відзначити, що прийом саме цитрату кальцію придушує процес каменеутворення в нирках.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим по 1 таблетці тричі на день під час вживання їжі. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Застереження при застосуванні:

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Форма випуску:

60 таблеток.