ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ЦИТРА-КАЛЬЦЕМІН  таблетки, вкриті оболонкою

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Опис та дія:

Цитра-Кальцемин є дієтичною добавкою, що містить кальцій. Застосування препарату Цитра-Кальцемин сприяє зміцненню пародонта і зубів, хрящової і кісткової тканин у дорослих, а також у дітей, починаючи з п’ятирічного віку.

Кальцій — макроелемент, необхідний для нормального функціонування організму людини. Кальцій виконує важливу структурну та регуляційну роль. Велика частина кальцію в організмі людини знаходиться в скелеті. Даний хімічний елемент бере участь у ключових біохімічних і фізіологічних процесах клітини. Іони кальцію є одним з універсальних вторинних внутрішньоклітинних месенджерів (посередників), які регулюють найрізноманітніші внутрішньоклітинні процеси, наприклад, м’язове скорочення, екзоцитоз, в тому числі виділення нейромедіаторів і гормонів. Крім того, іони кальцію необхідні для процесу згортання крові.

Рекомендації до застосування:

Рекомендується як вітамінна добавка. Сприяє зміцненню кісток і суглобів, зубів і пародонта у дорослих, а також у дітей в період активного росту, починаючи з 5-річного віку.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим і дітям віком старше 12 років призначають по 1–2 таблетки 2 рази на добу. Дітям у віці 5–12 років по 1 таблетці 1 раз на добу. При необхідності таблетку розтерти, змішати з невеликою кількістю води і проковтнути. Добова доза не повинна перевищувати 4 таблетки.

Не застосовувати препарат як замінник повноцінного і збалансованого харчування.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість будь-якого з компонентів комплексу (алергічні реакції). Гіпервітаміноз D. Стани організму, що супроводжуються підвищенням рівня кальцію в крові та сечі.

Продукт не призначений для діагностики, лікування або профілактики захворювань.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° C.

Упаковка:

60 таблеток.

Дана продукція не є препаратом медичного призначення.