ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ЦИНКІТ  таблетки шипучі   4.5 г

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 шипуча таблетка (масою 4,5 г) містить: цинку сульфат гептагідрат — 44,0 мг (що відповідає 10 мг цинку).

 Допоміжні речовини: лимонна кислота (Е330) — 2,3084 г; гідрокарбонат натрію (Е500іі) — 1,6753 г; сорбіт (Р.420) — 0,4187 г; цикламова кислота, натрієва сіль (Е952) — 0,0315 г; натуральна ароматична добавка (маракуйя) — 0,0135 г; сахарин, натрієва сіль (Е954) — 0,0086 г.

 Опис та дія:

Цинкіт рекомендується в якості добавки до раціону харчування як додаткове джерело цинку. В організмі відсутнє депо цинку, тому недостатнє вживання цинку з їжею швидко призводить до його дефіциту.

Цинк входить до складу понад 100 ферментів, інших білків та гормонів, він необхідний для нормально росту й підтримки імунних захисних сил організму, функціонування залоз внутрішньої секреції (гіпофізу, підшлункової, передміхурової і статевих), має ліпотропні та кровотворні властивості, сприяє поліпшенню репродуктивної функції у чоловіків, необхідний для утворення нормальних сперматозоїдів.

Цинк необхідний для нормальної функції шкіри, бере участь у процесах регенерації шкіри, секреції сальних залоз, росту нігтів та волосся.

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим по 1 шипучій таблетці 2 рази на добу під час або після їжі, попередньо розчинивши таблетку в склянці (200 мл) питної води. Курс вживання — 1 місяць. Не використовувати як замінник повноцінного та збалансованого харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Дієтичні добавки не є заміною різноманітного харчування та здорового способу життя.

 Перед вживанням рекомендується порадитися з лікарем.

Протипоказання:

Не застосовувати за умови індивідуальної непереносимості будь-якого з компонентів продукту, при алергічних реакціях. Продукт не призначений для діагностики, лікування або профілактики захворювань. Не рекомендується вживати в період вагітності та годування грудьми, при важких захворюваннях нирок.

Особливі вказівки:

Слід ретельно закривати тубу з таблетками після використання.

Вживати через 2 години після застосування тетрациклінових і залізовмісних лікарських засобів.

Одночасне застосування дієтичної добавки Цинкіт і лікарських засобів, що містять цинк, вимагає консультації лікаря.

Умови зберігання:

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25°С.