ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 таблетка містить: цинку L-аспарагінат (цинку активного — 12,6 мг), марганцю аспарагінат (марганцю — 0,05 мг), кальцію гідрофосфат (фосфору — 30 мг), віт. А — 1666 МО, віт. С — 10 мг, віт. D — 2,5 мкг, лактоза, сухе молоко, крохмаль, стеарат кальцію.

Опис та дія:

Цинк необхідний всім клітинам нашого організму, його рівень є важливим показником здоров’я. Організм потребує цинку для росту клітин, вироблення білку, нормального функціонування передміхурової залози, загоєння ран і для підтримки здоров’я шкіри. Дефіцит цинку в раціоні призводить до уповільнення росту, появи імунодефіциту, може обумовлювати безплідність, виразку шлунку, анемію, коливання рівня цукру в крові, зниження апетиту. Зниження вмісту цинку в організмі збільшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань та діабету.

Цинк є найважливішим з мікроелементів, які є життєво необхідними для людини. Він бере участь в регуляції активності більш ніж 200 ферментних систем, активує клітинний імунітет і впливає на велику кількість функцій організму, наприклад, бере участь в регуляції розмноження, росту та розвитку клітин, виробленні білків, травних ферментів, інсуліну, нормалізації артеріального тиску. Сприяє посиленню росту волосся та нігтів, регенерації шкіри, переробці алкоголю, виробленню чоловічого статевого гормону — тестостерона та сперматозоїдів.

Цинк нормалізує функціонування передміхурової залози, сприяє стабілізації рівня цукру в крові. Цинк має антиоксидантні властивості, здійснює позитивний вплив на імунну систему організму.

 Цинк здатний пригнічувати розмноження риновірусів людини. При прийомі препаратів цинку тривалість простудних захворювань значно скорочується.

Підвищення рівня вмісту цинку в організмі сприяє зникненню вугрів, особливо у дорослих.

Ознаками дефіциту цинку можуть бути: зниження відчуття запаху та смаку, поганий апетит, шкірні захворювання, дратівливість, депресія, затримка росту, статевого розвитку, втрата лібідо, повільне загоєння ран. Зовнішнім проявом дефіциту цинку є поява білих плям на нігтях.

Дефіцит цинку особливо поширений серед літніх людей.

Біологічно активна добавка “Цинк Активний” містить цинк в аспарагіновій формі (амінокислотний хелат), в якій він легко засвоюється організмом. Одна таблетка ДД “Цинк Активний” забезпечує організм необхідною добовою кількістю цинку.

Тому він особливо корисний для спортсменів та чоловіків різного віку і недаремно вважається металом мужньості. Крім того, цинк підтримує кислотно-лужний баланс в організмі.

Аспарагінова кислота, що входить до складу ДД ”Цинк Активний”, відноситься до групи незамінних амінокислот. Вона не тільки підсилює засвоєння мікроелементів організмом, але й має тонізуючий вплив на ЦНС, покращує енергетичний обмін, кровотворення.

«Цинк Активний» рекомендований як допоміжний засіб з метою корекції раціону харчування, в наступних випадках:

  • при інфекційних недугах;
  • при порушенні функцій передміхурової залози та для попередження злоякісного переродження простати;
  • для активізації репаративних процесів (загоєння ран, трофічних виразок і т.п.);
  • при шкірних недугах, зокрема псоріазі, облисінні;
  • при функціональних розладах нервової системи, порушенні пам’яті, старечій деменції, хворобі Альцгеймера;
  • при сексуальних розладах у чоловіків, зокрема деяких видах імпотенції.

Спосіб вживання:

Дорослим 1 таблетка на добу під час вживання їжі. Ефективність досягається при прийомі курсами тривалістю від 1 до 3 місяців. 2–3 курси на рік.

ДД “Цинк Активний” рекомендований спортсменам і представникам фізичної праці, а також для зменшення ризику виникнення недугів та покращення самопочуття.

Може поєднуватися з різними ДД і фармпрепаратами. Не рекомендується поєднувати з полімінеральними препаратами, які містять цинк, в одному прийомі.

ДД “Цинк Активний” не є лікарським засобом.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів .

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, прохолодному, захищеному від світла місці.

Термін придатності:

24 місяці від дати виготовлення.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України.