ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

В 1 капсулі: лецитин — 150,0 мг, холін (бітартрат) — 50,0 мг, вітамін РР (ніацин) — 20,0 мг, L-Глютамін — 25,0 мг, L-Тірозін — 25,0 мг, L-Фенілаланін — 25,0 мг, рібонуклеїнова кислота (РНК) — 25,0 мг, екстракт Готу коли (Hydrocotyсоle asiatica) — 50,0 мг, екстракт Гінкго дволопатевого (Ginkgo Biloba) 24%, флавонових глікозидів — 20,0 мг;

наповнювачі: кальцію стеарат, МКЦ, лактоза, крохмаль, сорбіт.

Рекомендації щодо застосування:

ДД «Церебрамін Активний» містить набір інгредієнтів, володіючих виборчою дією на клітини головного мозку, сприяючих прискоренню відновлення функцій мозку і поліпшенню пам’яті. ДД “Церебрамін Активний” рекомендується застосовувати для прискорення відновлення функцій головного мозку після черепно-мозкової травми, інсульту, оперативних втручань на головному мозку, зниженні здібності до навчання, інтелектуально-мнестичних розладах, дії на організм різних екстремальних чинників. Також рекомендується особам немолодого віку для підтримки стійкої розумової працездатності. ДД «Церебрамін Активний» рекомендується до вживання як джерело холіну, лецитину, флавоноїдів, вітаміну РР, амінокислот.

Властивості:

  • Надає живильну підтримку головному мозку.
  • Покращує мозковий кровообіг.
  • Благотворно впливає на функції головного мозку, підвищує розумову активність.

Холін з Лецитином грають важливу роль в передачі імпульсів по нервових волокнах і, крім того, сприяють профілактиці атеросклерозу, нормалізують обмін речовин, покращують кровопостачання мозку.

Вітамін РР (ніацин) активізує функції кори головного мозку, бере участь в обміні вуглеводів і жирів, перешкоджає утворенню ендогенного (власного) холестерину і сприяє поліпшенню мозкового кровотоку.

Амінокислоти L-Глютамін і L-Тірозін надають живильну підтримку мозковим структурам, сприяють поліпшенню розумової активності і пам’яті.

Рибонуклеїнова кислота забезпечує синтез білку в нервовій тканині і покращує біохімічні процеси головного мозку.

Екстракт Готу коли покращує мозковий кровообіг і постачання мозку киснем, тим самим підвищує розумові здібності, прискорює процеси мислення, покращує пам’ять, допомагає при головних болях. 

Екстракт Гінкго Білоба цілюще впливає на роботу головного мозгу, сприяючи поліпшенню пам’яті, підвищує розумову та фізичну працездатність організму. Покращує еластичність і міцність кровоносних судин і стінок капілярів, покращує живлення мозку кров’ю та киснем.

Прийом ДД «Церебрамін Активний» рекомендується при зниженні пам’яті, при погіршенні зору, зниженні слуху або шумі у вухах, для профілактики поразки судин головного мозку при атеросклерозі, цукровому діабеті, а також для поліпшення функцій головного мозку в період підвищеного розумового навантаження. При прийомі цього препарату відмічають поліпшення пам’яті, кмітливості, орієнтації в навколишньому оточенні і професійній діяльності, зменшення інтенсивності і тривалості головних болів і запаморочень, нормалізацію сну, появу емоційної врівноваженості, вольових якостей, відчуття відпочинку після нічного сну.

Рекомендується з метою корекції раціону харчування:

  • для прискорення відновлення функцій головного мозку після черепно-мозкової травми, інсульту, нейрохірургічних операцій на головному мозку;
  • для підвищення фізичної і розумової працездатності;
  • для зміцнення імунної системи.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим та підліткам з 12 років по 1 капсулі 3 рази на день під час їжі, не розжовуючи. Курс прийому 1 місяць, який рекомендується повторювати 2–3 рази на рік.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Умови зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20 градусів.

Термін придатності:

24 місяці від дати виготовлення.