ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ФЛЕГО™  розчин для перорального застосування

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

1 пляшка (15 мл) містить: діосміну 90% ультрамікронізованого — 400 мг, гесперидину 90% ультрамікронізованого — 600 мг, екстракт чорниці — 120 мг (з них антоціанідинів 1,2 мг), екстракт центелли азіатської 20% — 200 мг (з них азиатикозидів 40 мг) та інші речовини: очищена вода, консерванти: калію сорбат, натрію бензо­ат, наповнювачі: ксантова камедь, твій 80, фруктоза, сік клюкви, ароматизатор мали­ни, натрію хлорид, регулятор кислотності: лимонна кислота, сік буряка. Без ГМО.

Рекомендації до споживання:

Дієтична добавка до раціону харчування — джере­ло діосміну, гесперидину, антоціанідинів та азиатикозидів, які підтримують нор­мальне функціонування венозно-лімфа­тичної системи та сприяють поліпшенню мікроциркуляції в тканинах організму, венозному відтоку та лімфатичному дре­нажу, в тому числі при варикозному роз­ширенні вен та геморої.

Варикоз або варикозне розширення вен — це патологічний стан, який проявляється нерівномірним розширенням вен, збіль­шенням їх довжини, зміною форми, утво­ренням патологічних вузлів. Причиною варикозу є сукупність факторів: неспро­можність клапанного апарату, слабкість судинної стінки, порушення зворотного руху крові від нижніх кінцівок до серця, застій рідини в судинах і, як наслідок, підвищення венозного тиску в них, роз­тягнення та зниження еластичності, пруж­ності, а також малорухливий спосіб життя.

При варикозі частіше вражаються по­верхневі та підшкірні вени нижніх кінці­вок, прямої кишки та заднього проходу. Проявами варикозу нижніх кінцівок є су­динні зірочки, звивисті та горбисті вени, дискомфорт або біль, тяжкість після фі­зичного навантаження, свербіж і печіння, сухість, посилена пігментація в ураженій області, судоми литкових м’язів, набряки щиколоток і гомілок. Варикозне ураження вен прямої кишки може призвести до ге­морою.

Згідно загальнодоступним літературним джерелам основні речовини, що входять до складу Флего™ мають наступні власти­вості:

  • діосмін і гесперидин є біофлавоноїдами рослинного походження. Діосмін підвищує тонус венозних і лімфатич­них судин, зменшує венозний і лімфа­тичний застій, зміцнює стінки капіля­рів і зменшує їх проникність, виявляє протизапальний, протинабряковий і анальгезуючий ефект, покращує мікроциркуляцію і трофіку тканин, пере­шкоджає тромбоутворенню;
  • гесперидин сприяє зміцненню стінок дрібних судин, завдяки чому зменшу­ється їх проникність, що приводить до зменшення набряків;
  • екстракт чорниці містить антоціанідини, які укріплюють стінки кровоно­сних судин, знижують ризик утворення тромбів, нормалізують проникність ка­пілярів, знижують ламкість капілярів, проявляють протизапальну та протинабрякову дії;
  • центелла азіатська містить азиатикозиди, які покращують периферичний кровообіг; зміцнюють стінки вен, сти­мулюють біосинтез колагену, підвищу­ють пластичність судинної стінки, знижу­ють проникність судин; перешкоджають утворенню тромбів; проявляють легкий седативний ефект; прискорюють про­цеси загоєння; зміцнюють гладку і ске­летну мускулатуру, проявляють легкий сечогінний ефект.

Спосіб вживання:

Дорослим — по 1 пляш­ці на добу під час їжі, запиваючи водою. Тривалість споживання: до 12 тижнів, в подальшому тривалість курсу узгоджува­ти з лікарем.

Перед застосуванням потребує кон­сультації з лікарем!

Не є лікарським засобом.

Застереження щодо вживання:

Жінкам у період вагітності та лактації застосову­вати тільки за рекомендацією лікаря. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як заміна повноцінного раціону харчу­вання. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не вживайте після строку придатності зазначеного на упаковці.

Протипоказання:

Індивідуальна чутли­вість до компонентів, що входять до скла­ду продукту.

Умови зберігання:

Зберігати в оригі­нальній упаковці, у сухому, віддаленому від світла та тепла місці за температури не вище 25°С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску:

Розчин для перорально­го застосування по 15 мл у пляшках № 10 у картонній коробці.

Строк придатності:

3 роки від дати ви­готовлення. Не застосовувати після закін­чення строку придатності, що зазначений на упаковці або при порушенні цілісності упаковки.

Виробник:

Альпіфлор с.р.л., Віа Донаторі ді Сангю н. 9 12026 Піаско (СН), Італія.

Імпортер в Україні:

(здійснює функції щодо прийняття претензій від споживача): ТОВ «Фармюніон БСВ Девелопмент», Україна, 03151 м. Київ, вул. Народного Ополчення, 7 офіс 160, тел./факс: (044)594 95 05.