ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Форма випуску:

30 таблеток в упаковці (аптеки), 180 таблеток в упаковці (тільки через інтернет-замовлення).

Склад:

1 таблетка містить: основна речовина: полікозанол — 20 мг.

Нова версія таблетки використовує риску для поділу.

Рекомендації щодо застосування:

ФітоСтатин рекомендується як додаткове джерело полікозанолу — природної суміші вищих первинних аліфатичних спиртів (І-тетракозанол, І-гексакозанол, І-гептакозанол, І-октакозанол, І-триаконтанол), отриманих шляхом екстрагування з цукрового очерету (Saccharum officinarum) з метою нормалізації рівня загального холестерину ЛПНЩ (ліпопротеїдів низької щільності) в сироватці крові і поліпшення функціонального стану серцево-судинної системи.

ФітоСтатин має антиоксидантні і гіпохолестеринемічні властивості; запобігає надлишковій агрегації (клейкості) тромбоцитів, не впливаючи при цьому на показники коагуляції крові.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза:

Вживати дорослим 1 раз на добу під час вечері (оскільки біосинтез холестерину активізується в нічний час), запиваючи питною водою. Рекомендована початкова добова доза — 10 мг. У разі необхідності, за рекомендацією лікаря, через 2 місяці рекомендовану добову дозу можна збільшити. Курс застосування визначає лікар індивідуально.

Особливості застосування:

У період застосування ФітоСтатин необхідно дотримуватися низькокалорійного раціону харчування з обмеженням вживання жирів тваринного походження і контролювати рівень холестерину в сироватці крові кожні 2 місяці.

Протипоказання:

Вагітність і період лактації, індивідуальна непереносимість компонентів.

Строк придатності:

2 роки.

Добавка дієтична.