ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ФІТОКОНЦЕНТРАТ «ЕКОМЕД» «ХОЛЕНОРМ»

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Водно-спиртові екстракти чаю зеленого, листя м’яти, трави звіробою, полину гіркого, квіток цмину піскового, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, плодів фенхелю.

Опис та дія:

Необхідний при всіх серцево-судинних патологіях, зокрема гіпертонічній хворобі, атеросклерозі аорти та інших судин, гострих та хронічних порушеннях мозкового кровообігу, облітеруючому ендартеріїті, ангіопатіях та ін. Дуже ефективний засіб для профілактики вищеперерахованих захворювань.

Клінічно підтверджено, що Холенорм сприяє розсмоктуванню атеросклеротичних бляшок, зменшує стеноз аорти та атерокальциноз її стінок і сприяє тривалій нормалізації артеріального тиску. Це досягається за рахунок унікальності його дії — пригнічення механізмів відкладення холестерину та ліпідів в організмі, і посилення мобілізації вже відкладеного в стінках судин холестерину, що не досягається іншими засобами.

Холенорм активізує використання депонованого жиру, за рахунок чого досягається зниження маси тіла, поліпшення самопочуття та працездатності пацієнтів. На фоні прийому фітоконцентрату покращуються результати лікування супутніх патологій (цукровий діабет, гінекологічні та ін. захворювання). Навіть у хворих зі злоякісним перебігом гіпертонічної хвороби, яка не піддається дії ніяких препаратів, досягається стійке зниження артеріального тиску без зміни в схемі лікування.

Холенорм покращує також реологічні властивості крові і знижує рівень сечової кислоти в ній. Останні дослідження показали його потужний корегуючий вплив на імунітет, гепатопротекторний та антиоксидантний ефекти, покращення жовчносекреторної функції. При прийомі Холенорму поліпшується настрій і зменшуються прояви судинних порушень (головний біль, запаморочення, шум у вухах і т.п.).

Спосіб застосування і дози:

По 1–2 чайній ложки на 100 мл води вранці натщесерце.

Дозування дітям: Холенорм вживають із розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини дорівнює добовій дозі, яку ділять на 2 рази і розводять теплою водою кожні 5–10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація: для випарення спирту з фітоконцентартів радимо накапати їх у добре теплу воду або у гарячу чашку і зачекати 2–3 хвилини — спирт випарується.

Побічні ефекти:

Побічних ефектів Холенорму під час численних апробацій у клініках різного профілю виявлено не було (на упаковці вказані загальні обмеження).

Додаткова інформація:

Помутніння розчину, або поява осаду не свідчать про псування або втрату активності препарату.

ФІТОКОНЦЕНТРАТ «ЕКОМЕД» «ХОЛЕНОРМ»  таблетки

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

На 1 табл. 1г: крупка цукрова, фітоконцентрат Холенорм (водно-спиртові екстракти чаю зеленого, листя м’яти, трави звіробою, полину гіркого, квіток цмину піскового, кукурудзяних стовпчиків з приймочками, плодів фенхелю), кальцію стеарат.

Рекомендації до застосування:

Добавка дієтична до раціону харчування для нормалізації жирового обміну. Сприяє зниженню рівня холестерину в крові.

Спосіб застосування і дози: 

Дорослим по 1–2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати. Курс – 3 тижні.

За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Протипоказання:

Вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Строк придатності: 

2 роки.

Умови зберігання:  

При температурі від 4°С до 25ºС.

Упаковка:

60 таблеток в контейнері.

ТУ У 15.8-23732912-017:2011 

Не є лікарським засобом