ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Водно-спиртові екстракти листя алое, трави звіробою, материнки, полину, сухоцвіту, кореня родіоли, прополісу.

Опис та дія:

Клінічно підтверджено, що фітоконцентрат Ревмосан ліквідує або значно зменшує болі, скутість та ексудацію у суглобах при ревматизмі та ревмоартриті, пригнічує аутоімунні запальні процеси суглобів, нирок та інших тканин організму. Нормалізується рівень С-реактивного білка та інших „ревмопроб”, ЦІК, імуноглобуліновий спектр сироватки крові, а також лейкоцитарна формула крові. Різнобічна дія фітоконцентрату Ревмосан сприяє зворотності деструктивних змін у суглобах.

Застосування Ревмосану дозволяє зменшити активність імунозапальних процесів і досягати контролю над перебігом захворювання без пригнічення імунітету. Така нормалізуюча дія на показники аутоімунного процесу при ревматизмі дозволяє використовувати його і при інших аутоімунних хворобах — ревматоїдний артрит, остеоартроз, васкуліти, гломерулонефрит, дифузні хвороби сполучної тканини (склеродермія, системний червоний вовчак та ін.).

Спосіб застосування і дозування:

Один-два рази на день по 30–70 крапель на 50–100 мл води в залежності від активності процесу.

Дозування дітям: Ревмосан вживають із розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини дорівнює добовій дозі, яку ділять на 2 рази і розводять теплою водою кожні 5–10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація: для випарення спирту з фітоконцентратів необхідно накапати їх у добре теплу воду або у гарячу чашку і зачекати 2–3 хвилини — спирт випарується.

Побічні ефекти:

Побічних ефектів Ревмосану під час численних апробацій у клініках різного профілю не було (на упаковці вказані загальні обмеження).