ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ФІТОКОНЦЕНТРАТ «ЕКОМЕД» «ПРОВЕН»

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Водно-спиртові екстракти трави буркуна лікарського, фіалки триколірної і польової, квіток арніки, липи, нагідок, каштану, насіння каштану, коренів солодки.

Опис та дія:

Застосовується при варикозних розширеннях вен, відчутті важкості в ногах, венозній недостатності, тромбофлебіті, лімфостазі, геморої, набряках та застійних явищах, при порушенні венозного відтоку у судинах головного мозку, а також для профілактики перечислених захворювань.

Клінічно підтверджено, що фітоконцентрат Провен ефективний навіть при задавнених формах варикозного розширення вен та при внутрішніх і зовнішніх гемороях. Він підвищує тонус венозних судин, посилює венозний та лімфатичний відтоки, зменшує запалення венозної стінки.

Фітоконцентрат покращує еластичність вен та реологічні властивості венозної крові. В результаті зникає відчуття важкості в голові, ногах і кишківнику. Провен виявляє виражену веноконстрикторну дію, що ефективно при варикозних розширеннях вен, в тому числі кишківника та стравоходу. Завдяки венотропній, протизапальній та антикоагулянтній дії фітоконцентрат високоефективний при флебітах, тромбофлебітах та варикозних виразках.

Веноконстрикторна дія Провену дозволяє прискорити рух крові по венозних судинах, зменшити вікові і професійні набряки та застої в організмі, покращити венозно-лімфатичну циркуляцію. Високоефективний фітоконцентрат і при геморої, допомагає також при лімфостазі.

Порушення венозного відтоку у головному мозку проявляється відчуттям важкості у голові, особливо вранці, тривалими головними болями, що часто супроводжуються нудотою або появою “синців” під очима. Провен ефективно знімає подібні порушення кровотоку мозку.

Маючи до того ж венопротекторну дію, Провен ефективний не тільки при захворюваннях вен, а і як надійний засіб їх профілактики, особливо він необхідний при малорухливому способі життя.

Спосіб застосування та дози:

Один-два рази на день по 30–70 крапель на 50–100 мл води в залежності від ступеня порушень.

Дозування дітям: Провен вживають із розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини дорівнює добовій дозі, яку ділять на 2 рази і розводять теплою водою кожні 5–10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація: для випарення спирту з фітоконцентартів радимо накапати їх у добре теплу воду або у гарячу чашку і зачекати 2–3 хвилини — спирт випарується.

Побічні ефекти:

Побічних ефектів Провену при численних апробаціях у клініках різного профілю виявлено не було (на упаковці вказані загальні обмеження).

ФІТОКОНЦЕНТРАТ «ЕКОМЕД» «ПРОВЕН»  таблетки

Інструкція

для застосування препарату

Склад:

На 1 табл. 1 г: крупка цукрова, фітоконцентрат Провен (водно-спиртові екстракти трави буркуна лікарського, фіалки триколірної і польової, квіток арніки, липи, нагідок, каштану, насіння каштану, коренів солодки), кальцію стеарат.

Рекомендації до застосування:

Добавка дієтична до раціону харчування для зменшення набряків та відчуття важкості в ногах.

Спосіб застосування та дози:

Дрослим по 1–2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати. Курс – 3 тижні.

За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Протипоказання:

Вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена  індивідуальна чутливість до компонентів.

Строк придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

При температурі від 4°С до 25ºС.

Пакування:

60 таблеток в контейнері.

ТУ У 15.8-23732912-017:2011

Не є лікарським засобом.