ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ФІТОКОНЦЕНТРАТ «ЕКОМЕД» «НЕВРІН»  таблетки

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

На 1 табл. 1 г: крупка цукрова, фітоконцентрат Неврін (водно-спиртові екстракти трави полину, плодів ялівцю, бобів харчових, насіння каштану, кореня валеріани), кальцію стеарат.

Рекомендації до застосування:

Добавка дієтична до раціону харчування для покращення психо-емоційного стану та пам’яті  при підвищених нервових навантаженнях.

Спосіб застосування і дози: 

Дорослим по 1–2 таблетки двічі на день за 30 хвилин до їди або через 30 хвилин після їди. Таблетку розсмоктувати. Курс – 3 тижні.

За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Протипоказання: 

Вагітні жінки, матері, які годують груддю,  індивідуальна чутливість до компонентів.

Строк придатності: 

2 роки.

Умови зберігання:

При температурі від 4°С до 25ºС.

Упаковка:

60 таблеток в контейнері.

ТУ У 15.8-23732912-017:2011       

Не є лікарським засобом

ФІТОКОНЦЕНТРАТ «ЕКОМЕД» «НЕВРІН»

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Водно-спиртові екстракти трави полину, плодів ялівцю, бобів харчових, насіння каштану, кореня валеріани.

Опис та дія:

Відновлення функції нервових волокон, поліпшення обмінних процесів в тканинах головного мозку (ноотропний ефект), поліпшення мозкового кровообігу, седативна дія, балансування нервової регуляції.

Використовується після інсультів, при неврозоподібних, астенічних та депресивних станах, нейро-циркуляторних порушеннях, вегето-судинній дистонії, після травм голови, при гострих порушеннях мозкового кровообігу (парезах, паралічах) та як додатковий засіб в лікуванні дитячих церебральних паралічів, гіперкінезів, паркінсонізму, а також невралгій та нейропатій.

Фітоконцентрат Неврін дозволяє відновлювати порушення мови, слуху, зору, координації руху не тільки після інсульту або травми мозку, а й після перенесеної нейроінфекції або нейроінтоксікації. До того, Неврін має ще й унікальну дію – сприяє регенерації мієлінових оболонок нервових волокон та їх росту, що дозволяє відновлювати нервову провідність. Завдяки цьому допомагає він і при вікових змінах (погіршення пам’яті, слуху, розумової діяльності і т.п.), а також при затримці психічного розвитку та енцефалопатії у новонароджених.

Фітоконцентрат позитивно впливає й на периферійну нервову систему. Його прийом прискорює зняття больових синдромів при невралгіях і радикулітах та відновлення функції периферійних нервів. Симптоми вертеброгенних та діабетичних нейропатій (онімінні кінцівок, «повзанні мурашок» та ін.) також потребують застосування Невріна.

Крім того, фітоконцентрат Неврін нормалізує всю психоемоційну сферу людини, що дозволяє використовувати його при підвищеній нервовій збудливості, депресивних розладах, нервових навантаженнях, а також для покращення розумових здібностей. Він позитивно впливає на функції гіпоталамуса та гіпофіза, а це покращує роботу всієї ендокринної та вегетативної нервової системи. За умови дотримання дозування фітоконцентрат не виявляє побічної дії.

Спосіб застосування і дози: 

Дорослим: по 15-30 крапель на 2 ст. ложки води 2-3 рази на день за 20-40 хвилин до вживання їжі або через 20-40 хвилин після їжі чи перед сном.

Дозування дітям: 1 крапля препарута на 1 кг ваги дитини дорівнює добовій дозі, яку ділять на 2 рази і розводять у 1-2 ст. ложках води, приймаючи за 20-40 хвилин до або після їжі.

Додаткова інформація: Для випарення спирту з фітоконцентартів радимо накапати їх у добре теплу воду або у гарячу чашку і зачекати 2-3 хвилини — спирт випарується.

Помутніння розчину, або поява осаду не свідчить про псування або втрату активності препарату.

Побічні ефекти: 

Під час численних апробацій у клініках різного профілю побічних ефектів виявлено не було.

Форма випуску:

Флакон об’ємом 30 мл.