ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Водно-спиртові екстракти листя алое, квіток арніки, плодів вівса, обліпихи, ялівцю, коренів елеутерокока, бульб зозулинця.

Опис та дія:

Фітоконцентрат ефективний для підвищення пружності та тонусу м’язів на обличчі, шиї, животі та інших частинах тіла, що має неабиякий косметичний ефект. Міотроп допомагає  у боротьбі з целюлітом. Також фітоконцентрат ефективний при міопатіях та при послабленні (розтягненні) черевної стінки, яка призводить до гриж. Клінічно підтверджено, що фітоконцентрат Міотроп сприяє посиленню обмінних процесів у скелетній м’язовій тканині, що має велике значення у спортивній медицині. Завдяки цьому ефекту досягається більш швидкий та сильний приріст спортивних результатів, а також прискорюється відновлення після фізичних навантажень, покращується фізична витривалість. При цьому відбувається нарощування м’язової тканини з більшою працездатністю із зменшенням побічної дії анаболічного ефекту –здавлення судин. При додаванні Міотропа до масажного крему відбувається швидке та глибоке розслаблення тіла з поліпшенням місцевого кровообігу, що набагато збільшує позитивний ефект масажу.

Спосіб застосування та дози:

По 1-2 чайній ложці на 100 мл води 1 раз в день, при інтенсивних тренуваннях — 2 рази. Зовнішньо втирається у розведенні з водою чи масажним кремом у співвідношенні 1 частина препарата до 3 частин води або крему.

Дозування дітям: Міотроп вживають із розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини дорівнює добовій дозі, яку ділять на 2 рази і розводять теплою водою кожні 5–10 крапель на столову ложку води.

Для випарення спирту з фітоконцентратів необхідно накапати їх у теплу воду або у гарячу чашку і зачекати 2–3 хвилини — спирт випарується.

Побічні ефекти:

Побічних ефектів Міотроп не має (на упаковці вказані загальні обмеження).