ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ФІТОКОНЦЕНТРАТ «ЕКОМЕД» «ДЖЕРЕЛО-I (IMMUNOXEL)»

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

Водно-спиртові екстракти бруньок сосни, листя алое, берези, кропиви, подорожнику, трави ехінацеї, звіробоя, золототисячника, полину, суниці, череди, квіток нагідок, плодів обліпихи, фенхелю, шипшини, ялівцю, кореня елеутерококу, оману, родіоли, солодки, чаги.

Опис та дія:

Джерело-І (Immunoxel) — функціональний продукт натурального походження, імуномодулятор. Є новою, більш ефективною модифікацією фітоконцентрату Джерело, яка вирізняється швидкою противірусною дією та відповіддю механізмів імунітету, в тому числі неспецифічного.

Джерело-І (Immunoxel) відрізняється дуже швидкою дією і відповіддю на противірусні механізми імунітету, зокрема завдяки виробленню власного інтерферону, підсилює захисні властивості слизових оболонок дихальної і травної систем, що не допускає подальший розвиток інфекційного процесу. У результаті активації неспецифічних факторів імунного захисту швидко припиняється зараження вірусами нових клітин. Крім того, Джерело-І (Immunoxel) виражено відновлює функцію гуморального і клітинного імунітету, що робить його незамінним при наявності малочутливих до лікування бактеріальних процесів (туберкульозу, мікоплазменної та хламідійної інфекції та ін.). Фітоконцентрат ефективний також для стимуляції протипухлинного і протигельмінтного захисту, завдяки чому може доповнювати відповідні схеми лікування цих патологій.

Показання до застосування:

Використовується за присутності гострих та хронічних вірусно-мікробних процесів — грипу, ГРЗ, цитомегаловіруса, герпеса різних типів, вірусних гепатитів, ВІЛ-інфікуванні, нейроінфекцій, туберкульозу, кандидоза та інших грибкових ураженнях, урогенітальних інфекцій, бронхопневмоній, гнійних процесів, кишкових інфекцій та ін.

Спосіб застосування і дози:

Один-два рази на день по 30 — 70 крапель на 50 мл води. У перші 3 — 5 днів гострої респіраторної інфекції та при інших вірусних захворюваннях можна приймати по 50 — 70 крапель 2 — 3 рази в день. При наявності гіпертонічної хвороби або присутності алергійних процесів розпочинати вживання засобу з меншої дози (15 — 20 крапель), додавати в день по 5 крапель, поступово доводячи дозу до повної.

Дозування для дітей: Джерело-I (Іmmunoxel) вживають із розрахунку 1 крапля препарату на 1 кг ваги дитини дорівнює добовій дозі, яку ділять на 2 рази і розводять теплою водою кожні 5–10 крапель на столову ложку води.

Додаткова інформація: для випарення спирту з фітоконцентратів необхідно накапати їх у добре теплу воду або у гарячу чашку і зачекати 2–3 хвилини — спирт випарується.

Зовнішнє застосування: за наявності ГРЗ також ефективно використовувати закапування в ніс — 1 крапля Джерела-І (Immunoxel) на 6 — 7 крапель води 3 — 6 рази на день. Розчин для зовнішнього застосування готується на один раз і не зберігається.

Побічні ефекти:

Побічних ефектів при апробаціях Джерела-І (Immunoxel) у клініках різного профілю виявлено не було (на упаковці вказані загальні обмеження).

Протипоказання:

Вагітність і лактація, підвищена чутливість до компонентів.

Спосіб зберігання: 

2 роки, зберігати в темному місці при t°+15-/+25 C°

Упаковка: 

Флакон сонцезахисного скла 50 мл з крапельним клапаном у картонній коробці 45*45*100 мм, групове пакування — 50 шт.

Додаткова інформація: 

Помутніння розчину, або поява осаду не свідчить про псування або втрату активності препарату.

ФІТОКОНЦЕНТРАТ «ЕКОМЕД» «ДЖЕРЕЛО-I (IMMUNOXEL)»  таблетки

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

На 1 табл. 1 г: крупка цукрова, фітоконцентрат Джерело I (Immunoxel) (водно-спиртові екстракти бруньок сосни, листя алое, берези, кропиви, подорожника, трави ехінацеї, звіробою, золототисячника, полину, суниці, череди, квіток нагідок, плодів обліпихи, фенхелю, шипшини, ялівцю, кореня елеутерокока, оману, родіоли, солодки, чаги), кальцію стеарат.

Рекомендації до застосування:

Добавка дієтична до раціону харчування  для підвищення опору організму до вірусно-інфекційних захворювань. Сприяє підвищенню імунітету. 

Спосіб застосування і дози:

Вживати: дорослим по 1–2 пігулки двічі на день за 30 хвилин до або після вживання їжі. Пігулку розсмоктувати. Курс – 3 тижні.

За необхідності курс можна повторити після двотижневої перерви.

Протипоказання: 

Вагітні жінки, матері, які годують груддю, особи, чутливі до сонячних променів, підвищена індивідуальна чутливість до компонентів.

Строк придатності: 

2 роки.

Умови зберігання:  

При температурі від 4°С до 25ºС.

Упаковка:

60 таблеток в контейнері.

ТУ У 15.8-23732912-017:2011 

Не є лікарським засобом.