ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад :

Корінь Ремане, корінь Кампанумеі, корінь Анґеліки, корінь офиопогон, корінь спаржі, насіння жожоба, насіння туї, корінь шавлії, Порія, кокос, корінь норичника, корінь сенега, корінь Шірококолокольчіка, плоди лимонника.

Дія:

Група лікарських рослин Ангеліка, Порія, Ремане, Кампанумея і лимонник чинить заспокійливу і адаптогенну дію, стабілізує нервову і серцево-судинну системи, сприяє швидкому засипанню і подовжує сон.

Комплекс біологічно активних речовин сенега, туї і лимонника має м’яку спазмолітичну дію, нормалізує роботу серця і органів кровотворення.

Рослини шавлія, спаржа, офиопогон, жожоба і туя мають протизапальну дію і застосовуються при свербінні і почервоніннях шкіри, викликаних неврологічними розладами.

До складу композиції включені Ангеліка і Ремане, які сприяють нормалізації психо-емоційного стану в період менопаузи і під час реабілітації після пологів.

Рекомендації щодо застосування:

  • як серцевий тонік, що сприяє відновленню легких функціональних порушень з боку серцево-судинної системи (уповільнює серцевий ритм і розширює коронарні судини);
  • як релаксуючий засіб при неврастенії, що супроводжується дратівливістю, тривогою, страхом, підвищеною втомою;
  • для поліпшення самопочуття при нападах головного болю, зумовленого нервовим перенапруженням;
  • для поліпшення сну, робить його глибоким і повноцінним, прибирає почуття ранкової втоми і розбитості;
  • як засіб, що володіє протизапальними властивостями, застосовується при свербінні, викликаному неврологічними розладами.

Спосіб застосування та дози:

2–3 капсули 2 рази на день після їди і перед сном . Курс прийому 1 місяць.