ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для застосування препарату

Склад:

активні інгредієнти:

  1. Риб’ячий жир (ОМЕГА 3 поліненасичені жирні кислоти, сума яких не менше 80%) – 420 мг; докозагексаєнової кислоти — 250 мг, ейкозапентаєнової кислоти — 50 мг.
  2. Гінкго білоба (Gingko biloba) стандартизований сухий екстракт листя — 50 мг (із вмістом флавонолів та їх глікозидів, не менше — 24% та терпенових лактонів, не менше — 6%).

Дія:

Комплекс НЕОФОРТ Омега-3 Гінкго Плюс сприяє:

  • зниженню ризику інфаркту та інсульту завдяки антигіпоксичним та антитромботичним властивостям;
  • профілактиці та уповільненню розвитку атеросклерозу та ішемічної хвороби серця за рахунок нормалізації рівня загального холестерину та атерогенних ліпопротеїдів низької щільності;
  • нормалізації артеріального тиску;
  • підвищенню розумової діяльності та пам’яті;
  • поліпшенню слуху та зору, а також роботи вестибулярного апарату, особливо в осіб літнього віку;
  • загальному зміцненню та оздоровленню організму, запобіганню передчасного старіння, підвищенню працездатності та витривалості.

НЕОФОРТ Омега-3 Гінкго Плюс може бути рекомендований лікарем в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело омега-3 поліненасичених жирних кислот, флавоноїдів (флавонів та лактонів) з метою нормалізації функціонального стану серцево-судинної та нервової систем. Комплекс біологічно активних речовин, що входить до складу НЕОФОРТ Омега-3 Гінкго Плюс має кардіопротекторні, гіпохолестеринемічні, антитромботичні та антиаритмогенні властивості, сприяє нормалізації артеріального тиску та мозкового кровообігу, покращенню пам’яті, уваги, працездатності, слуху та зору.

Омега-3 поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК), зокрема ейкозапантаєнова кислота та докозагексаєнова кислота, є незамінними жирними кислотами. Тобто людський організм їх не виробляє, тому кожна людина повинна отримувати ПНЖК із їжею або у вигляді спеціально розроблених продуктів.

Омега-3 ПНЖК характеризуються гіполіпідемічними, антиатерогенними, антиагрегантними, гіпокоагуляційними та вазодилатуючими властивостями, тому їх засто­совують для профілактики та пом’якшення перебігу захворювань серцево-судинної системи, зменшення ризику раптової смерті.

При вживанні омега-3 ПНЖК зменшується синтез та підсилюється виведення із організму холестерину, ліпопротеїдів низької щільності — речовин, які відповідають за виникнення та розвиток атеросклерозу — причини ішемічної хворобі серця (інфаркт) та порушень мозкового кровообігу (інсульт). Завдяки конкурентному витісненню з клітинних мембран арахідонової кислоти (субстрат, із якого синтезуються атерогенні простагландини, тромбоксани та лейкотрієни) омега-3 поліненасичені жирні кислоти сприяють зниженню в’язкості та уповільненню згортання крові, підсиленню фібринолізу (розчинення утворених тромбів). Після вбудовування в структуру клітинних мембран, омега-3 ПНЖК відновлюють її природну еластичність. Омега-3 поліненасичені жирні кислоти сприяють також покращенню проведення нервових імпульсів та функцій мозку, настрою, розумової діяльності та пам’яті.

Екстракт гінкго білоба (Ginkgo biloba)

Екстракт листя гінкго білоба містить терпеноїди (гінкголіди та білобаліди), які покращують кровообіг і постачання тканин киснем та глюкозою. Комплекс біологічно активних речовин, що входить до екстракту гінкго білоба, має антигіпоксичні, антиоксидантні та нейропротекторні властивості, покращує реологічні показники крові, підвищує еластичність стінок кровоносних судин, регулює тонус судин, чинить помірну судинорозширювальну дію, покращує кровообіг у нижніх кінцівках, поліпшує мозковий кровообіг та мікроциркуляцію крові, порушення яких може призводити до інсульту, мігрені, порушення слуху та зору, розладів вестибулярного апарату. Покращує оперативну та довготривалу пам’ять, увагу.

Спосіб застосування та рекомендована доза:

Вживати дорослим по 1–2 капсули 1 раз на добу після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води. Курс застосування становить від 3 до 6 місяців. У разі необхідності курс можна повторити.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання:

Вагітність та період лактації, індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів.

Форма випуску:

М’які желатинові капсули з масою вмісту 520 мг ± 7,5% у блістерах.

Термін придатності:

3 роки від дати виробництва. Дата виробництва вказана на упаковці.

Країна виробник:

Італія.