Журналістка та блогерка Ірина Гриб у своєму авторському телеграм-каналі стверджує, що в Одесі творяться не зовсім чисті справи щодо товарів військового призначення.

Про це пише портал Акценти.

"Тут мої колеги з Єврейського кравця розповіли про обшуки в Одеській міськраді. Ловіть подробиці. Одеське УСР встановило, що директор Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради Кузнєцов В.В. діючи за попередньою змовою з посадовими особами КП "ОДЕСФЕРМ" завищували ціни при купівлі-продажу продукції, придбаної на ВІЙСЬКОВІ потреби територіальної оборони Одеси. «Герої»: начальник Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради Кузнєцов Віктор Володимирович, заступник начальника Департаменту муніципальної безпеки Одеської міської ради Савченко Юрій Олександрович, підрядників. Зараз йдуть обшуки у міськраді та офісах підрядників. Проводять ДСР, ДСУ та Прокуратура", – пише Ірина Гриб.

Як повідомляв Знай раніше, Ірина Гриб у своєму авторському телеграм-каналі вже писала, що в одеській БЕБ під час війни творяться досить дивні справи .

"Голова Одеського БЕБ Сергій Мунтян – особистість в Одесі нетривіальна і знаменита. Колегії називають його не інакше як «талановитий схемник». Саме Мунтян ввів Мельника в «блудняк» з листом на митницю, яким заборонили оформлення вантажів без присутності співробітника БЕБ. Як і в ситуації із зерном, все це незаконно. Отримує Мунтян офіційну зарплату в розмірі близько 112 тисяч гривень на місяць. Нещодавно Мунтян та Ко непогано «прикурили» від Альперіна. працюють» по портах та зернівках. Доповнення до ситуації 4% від Гетьманцева. Кажуть, що голова Одеського БЕБ Сергій Мунтян не розгубився і під цю історію оголосив зернівкам ще 0,4% з кожного інвойсу на «зміст місцевого БЕБу", – пише Ірина Гриб. .

Популярні новини зараз

Не капуста, а "золото": супермаркети різко підняли ціни на овоч, заплатити доведеться на 40% більше

Фіналіст "Танці зі зірками" Дмитро Дікусар показав, як його змінила війна: "Хотів сповістити вас..."

Найпотужніші дні місячного календаря: які ритуали допоможуть відновити енергію

Поліція прийшла до нелюдів, які публічно глумилися над дівчатами: покарання за каламутні схеми та вечірки не за горами

Показати ще