Гаррі Трумен – одна з найбільш неоднозначних фігур, яка коли-небудь керувала США. З одного боку саме він закінчив Другу Світову війну і був найпопулярнішим президентом Сполучених Штатів. З іншого боку він прославився низкою неоднозначних рішень. Зокрема, саме він вступив в непопулярну Корейську війну. Також Трумен був відомий своїми жорсткими рішеннями, у тому числі і які коштували йому рейтингів. Найвідомішою історією стало утихомирення бунту залізничників.

Президент США Гаррі Трумен і держсекретар Джозеф Маршалл обговорюють план допомоги Європі


У 1946 році робота залізниці була паралізована через масового страйку працівників. В ту пору якісна робота залізничного транспорту було життєво важлива для існування країни. Переговори з профспілкою не приводили ні до якого результату. Тому Трумен пішов на радикальні заходи, щоб змусити припинити страйк залізничників.

Трумен оголосив, що всі страйкуючі “отримають камуфляж і підуть на війну”, якщо не припинять страйк. Щоб його слова не сприйняли як блеф, Трумен виступив перед Конгресом з проханням наділити його надзвичайними повноваженнями на цей випадок. Цей крок серйозно вдарив по популярності Трумена, однак заходи спрацювали: страйк був припинений, залізничники повернулися до роботи. Незважаючи на цю історію, 33-й президент США зміг переобратися на другий термін.


Популярні новини зараз

Пограбував квартиру Зеленського під сміх Потапа і потрапив до лікарні через 5 років: Марка Куцевалова забрала швидка з майданчика

Олена-Крістіна Лебідь зустрілася з рідною мамою, яка була в окупації 7 місяців: "Ніхто не постраждав"

Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат

Гороскоп на тиждень 26 вересня-2 жовтня 2022 року: Водоліям успіх у фінансах, а Тельці схоплять "золоту рибку"

Показати ще