Як відомо, ідеологія Гітлера полягала в тому, щоб німецька раса була ідеально чистою. Для цього використовувалися найрізноманітніші методи. У нацистській Німеччині вводилися різні програми з підвищення народжуваності, причому участь у них могли тільки жінки, ідеально відповідали расовими принципами Третього Рейху.

Кохана Гітлера, архівне фото

Найвідоміша програма – Lebensborn, що в перекладі з німецької означає “Джерело життя”. Її суть полягала в тому, щоб расово чисті жінки спали з офіцерами СС, які у нацистській Німеччині вважалися елітою і майбутнім німецького народу. Матері-одиначки могли народжувати у спеціальних Будинках Матері, яких на території Німеччини було 13. Новонароджений міг залишитися в Будинку Дитини, яких за програмою відкрили 6.

Третій Рейх після пологів дбав про учасницях програми та їх дітей. Також заохочувалося і заміжжя жінок за батьками їх дітей. Батько мав право усиновити дитину, народжену за програмою Lebensborn. За 12 років дії програми, в загальній складності народилося більше 20 000 дітей, відповідних “арійським стандартам”.

Нагадаємо, "Зліпила" з Гітлера романтика і померла разом з ним — невідомі скелети з шафи Єви Браун.

Популярні новини зараз

Казахстан зобов'язався видавати ухилистів, що втекли від мобілізаціх: "гарматному м'ясу" не сховатись

Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024

Українців попередили про небезпечне погодне явище: прогноз на 28 вересня в Україні обіцяє бути надзвичайно осіннім

Експерт передбачив руйнування світового порядку протягом кількох років: через путіна кожна країна світу зможе зберігати ядерну зброю

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, від Гітлера до принцеси Діани — ці люди померли в один день зі своїми "половинками".

Знай.uа писав, в повних секретами лісах Шотландії виявили легендарний бункер Черчілля.