У середу, 29 вересня святкується день ікони Пресвятої Богородиці, а також святої мучениці Людмили. Які заборони існують в цей день, а також від чого просять захисту.

День ікони Пресвятої Богородиці "Призри на Смирення" існує досить давно, адже сама ікона з'явилася ще в далекому 1420 році у Псковській області під час голоду. Про святині відомо досить мало, так як вона не збереглася до наших днів.

Її поважають по всьому світу, так як саме з цією іконою пов'язане велике диво. Справа в тому, що було скло, яке закривало її від всяких лих, і після експертизи виявилося, що зображення на ньому не є рукотворним.

Ікона, фото: вільне джерело

Перед іконою моляться і просять допомогти діткам від важких захворювань очей, онкології, а також безплідді. Ті, хто дуже хоче малюка, але не виходить, повинні від чистого серця помолитися іконі, а також попросити благословення.

Популярні новини зараз

Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята

Синоптики розповіли, що відбуватиметься з погодою до кінця місяця: готовий має бути кожен

Потап нарешті зізнався, що в його житті не одна дівчинка, білявка не як Каменських: "Там на мене чекають такі..."

Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку

Показати ще

Церква, скріншот: Facebook

Також, в цей день ще одне велике свято-віруючі вшановують пам'ять святої мучениці Людмили. Жила вона в кінці 19 і на початку 20 століть, а сама родом з Сербії.

Святу Людмилу особисто хрестив святитель Мефодій.

Ікона, фото: вільне джерело

Жінка рано стала вдовою, однак, віри не втратила, і дбала про Церкву разом зі своїм сином.

Людмила пішла з життя не своєю смертю, а на замовлення невістки. Свята була задушена, коли вона молилася і похована на цьому ж місці, біля стіни в місті Течин.

Церква, фото: Пцу Facebook

У цей день не можна ловити рибу, і в принципі наближатися до великих водойм. Також не рекомендується злитися і показувати публічно свої негативні думки.

Раніше повідомляли, 14 вересня церковний Новий Рік: формуємо майбутнє-священик ПЦУ розповів, як правильно зустріти свято.
Як повідомляв Знай.ua, священик УПЦ пояснив, чому людина буває нещасною.
Знай.ua писав, священик пояснив, скільки разів можна вінчатися в церкві: "Любов приходить не відразу".