Франківець, що був фахівець з безпеки дорожнього руху, став радником Міністра інфраструктури. Віктор Загреба повідомив про радісну звістку на своїй сторінці у Facebook.

"Від минулого тижня я радник на громадських засадах у Міністра інфраструктури Владислава Криклія. Разом з Natalie Forsyuk та колегами з міністерства працюватимемо над посиленням державної політики з безпеки руху. Фізично залишаюсь у Франківську у нашому офісі UCG. urban consulting groupUCG. urban consulting group urban consulting group, однак буду відвідувати Київ набагато частіше. Ваша допомога і участь всіляко вітається", - написав активіст.

Чоловік є активним громадським діячем, він був одним із організаторів з покращення велоінфраструктури, неодноразово. Віктор, патріот своєї країни і бореться за покращення умов життя в ній, так і на новій посаді він зможе досягти успіхів.

Нагадаємо, Рябошапка призначив нового прокурора Одеської області: хто такий Максим Вихор

Як повідомляв раніше Знай.ua, Рябошапка призначив нового прокурора Харківської області: що відомо про Олександра Фільчакова

Популярні новини зараз

Допомога від ООН: для українців зробили важливе уточнення, як треба оформлювати

Встигнути до 3 квітня: у ДТЕК пояснили, що необхідно зробити всім українцям

Це варто знати всім українцям перед Великоднем-2023: паски, що потріскались, кольоровий захід сонця, зозуля та інші прикмети

Це творчість: син Черкаського губернатора Івана Табурця у нетрадиційних позах підкорює матраци Парижа

Показати ще

Також Знай.ua писав про те, що Український тренер очолив московський Спартак