Департамент молодіжної політики та спорту спільно з КП "Муніципальна Варта" 5 вересня організував вуличну акцію під назвою "Відповідальність". Реалізована вона була в рамках Програми протидії вживання алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім та формування навичок здорового способу життя".
Основною метою акції було застерегти продавати алкогольні та тютюнові вироби особам, які не досягли повноліття.

Суб'єктам підприємницької діяльності провели роз'яснювальну лекцію про відповідальність за порушення норм чинного законодавства, а також прав самих підприємців .

Захід провели на залізничному вокзалі Івано-Франківська. Адже саме тут зосереджена велика кількість торгових закладів у яких відбувається реалізація алкогольних та тютюнових виробів.

Самі власники торгівельних точок дуже схвально відгукнулися про акцію. А велика кількість питань від них свідчить про ефективність такого роду превентивного заходу.

"Кожен заклад отримав пластикову табличку, яка має на меті інформування неповнолітніх, що тут працюють відповідальні та поінформовані продавці", - повідомили організатори заходу.

Популярні новини зараз

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Показати ще

Як повідомляв раніше Знай.ua Зеленський може обмежити продаж алкоголю: українці звернулися до слуги народу

Як писав Знай. ua Ціни на алкоголь здивують українців

Раніше на Знай.ua Провали у пам'яті після алкоголю: вчені назвали моторошну причину