У Франківську водій маршрутки наговорив грубощів жінці інваліду І групи. Інцидент описала пасажирка, яка їхала у тій же маршрутці. На своїй фейсбук-сторінці вона пише:

“Говорю про даний випадок, а не про абсолютно всіх водіїв маршруток Івано-Франківська. І так, цей "чоловік", ця "людина" заявила жінці, з І (першою) групою інвалідності (після того як вона показала посвідчення), що такого бути не може, щоб вона могла мати І групу інвалідності, адже люди з першою групою інвалідності сидять вдома і чекають смерті, на що жінка сказала, що вона на гемодіалізі (хто не в курсі, що це таке, не полінуйтеся, дядько Гугл все розкаже і покаже), показала свої порізані-поколоті руки, на що він заявив їй що лікарі кажуть, що люди першої групи інвалідності довго не живуть (вірю особисто йому ніякий лікар такого не говорив), і явно не мають змоги пересуватися містом…а готуються до Чукалівки!!!!!!!!!!!! Жінка на наступній зупинці, зі сльозами, вийшла”.

Франківчанка з прикрістю зазначила, що за бідолашну ніхто не заступився, ніхто не сказав цій "людині" хто він такий.

“Отак і живемо. Видно ми заслуговуємо, на те що маємо. Тут діло не тільки в маршрутках, тут діло в нашому менталітеті, живемо по типу "моя хата з краю", от і політики у нас чисто такі самі, але це вже інша історія. Всі ми ходимо під одним Богом", - написала жінка.

Нагадаємо, Знай.ua повідомляв, що під Франківськом фура вдарила маршрутку, вижили тільки щасливчики.

Популярні новини зараз

У Європі зростає інтерес до "інтим-відео" з нібито українськими біженцями: "Високий попит від чоловіків"

Пішов із життя близький чоловік ведучої "1+1" Алли Мазур: інсульт не залишив жодного шансу

41-річний "донор" став батьком 550 дітей – навіть в Україні: тепер вчені бояться наслідків

Українцям виплатять 3400 гривень допомоги: хто отримає гроші до кінця квітня

Показати ще

Як писва Знай.ua, у Дніпрі некерований Seat влетів в маршрутку з людьми.

Також, Знай.ua писав, як у Дніпрі маршрутник влаштував гидкий скандал через дитину з інвалідністю.