До мера Івано-Франківська Руслана Марцінків звернулися жителі міста. Проблема, яка їх цікавить - відключення води на вулиці Мазепи.

Франківці говорять, що не вперше залишаються без води. Перше відключення було 30 серпня. Саме тоді люди почали телефонувати у потрібні інстанції. Їх було почуто, і воду ввімкнули знову. Проте пообіцяли, щоо чергові відключення будуть повторюватися ще неодноразово.

Причиною відключень є борги ЖЕКів, що виступають управителями дому. Вони заборгували КП "Водоекотехпром" понад 3 мільйони 200 тисяч гривень. Про це повідомив мешканець будинку Тарас Дмитрик.

«Я не можу стверджувати за кожного, але мешканці кажуть, що в абсолютної більшості боргів не було. При цьому вийшло, що перед «Водоекотехпромом» ЖЕКи борги мають. Треба якось розв’язати це питання. В ідеалі ми хочемо, щоб у нас були прямі стосунки з КП, тобто у кожного з нас був договір, аби виключали конкретні квартири, а не весь будинок», – сказав Дмитрик.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль змусила Олену Зеленську ревнувати та пишатися одночасно: "Він не залишив"

Феофанів день 25 березня: чому потрібно обов'язково вийти на вулицю та навіщо сипати насіння на дорозі, суворі заборони суботи

Березневий парад планет принесе українцям спад сил, депресію та дратівливість: коли чекати

Батьківська субота 25 березня: що потрібно обов'язково зробити і коли буде наступна нагода згадати родичів

Показати ще

Активісти будинку опитали всіх мешканців. Більшість з них боргів не має. Тому не зрозуміло, чому у ЖЕКові названа така велика невиплачена сума.

«Давайте зробимо так, ви йдете від цих ЖЕКів геть, бо вони ваші гроші беруть і ними крутять. А потім прокуратура йде у «Водоекотехпром» і питає, чому такий борг, чи вони когось прикривають», – сказав мер.

Марцінків додатково порадив франківцям створити одне велике ОСББ.

«У нас в будинках стільки маленьких дітей, як вони будуть митися, якщо воду сьогодні відключать?» – запитали люди.

Поки міська влада буде вирішувати це питання, людям пообіцяли воду не відключати.

Як повідомляв раніше Знай.ua Комуналка за Зеленського: як не переплачувати за гарячу воду, топ лайфхаків

Як писав Знай. ua Вінничани, готуйте тазики: в яких районах міста не буде води

Раніше на Знай.ua Центр Дніпра залишиться без води: список "сухих" адрес