Біографія

Олександр Анатолійович Качура адвокат і підприємець родом з Конотопа, що в Сумській області. Нині живе в Києві.

Олександр Анатолійович народився 18 серпня 1990. Визнаний найкращим адвокатом України в 2018 році.

Сім'я

 Олександр Качура одружений, його супутниця Катерина Качура.

Освіта

У свої досить юні роки Кочура має три вищі освіти, є кандидатом юридичних наук. Перший свій диплом захистив у 2012 році в міжнародному університеті фінансів, за фахом «міжнародний менеджмент управління». Далі в 2013 році з відзнакою закінчив Київський політехнічний інститут, де отримав освіту за спеціальністю «правознавство». У 2015 отримав освіту в Київському університеті імені Тараса Шевченка, за фахом «політологія». У 2016 році захистив дисертацію, після чого отримав диплом кандидата юридичних наук в Науково-дослідному інституті інформатики і права.

Олександр Качура

Кар'єра і бізнес

По закінченню школи працював слюсарем в рідному Конотопі. З 2012 року почав займатися приватною практикою в столиці. Через п'ять років у 2017 році створив власну адвокатську фірму під назвою «Kachura Lawyers». Продовжує очолювати фірму донині. Всього через рік активної трудової діяльності в особистому адвокатській фірмі, Качура визнаний Асоціацією адвокатів як кращий адвокат і отримав свою нагороду «Адвокат року 2018».

Адвокатська компанія «Kachura Lawyers» знаходитися в списку лідерів на юридичному ринку.

На сьогоднішній день Олександр Качура є членом громадської ради при Міністерстві юстиції України.

Голова всеукраїнської молодіжної об'єднаної організації «Об'єднана молодь України».

Є членом експертної групи у Верховній Раді, яка займається питаннями внесення змін до кримінально-процесуального кодексу. Головним завданням цієї експертної групи є напрацювання змін, за допомогою яких можна захистити бізнес від незаконних дій правоохоронних органів в період ведення досудового розслідування.

Позаштатний радник глави Адміністрації президента.

Олександр Качура є адвокатом політичної партії «Слуга народу», а також студії «Квартал 95».

На позачергових парламентських виборах Качура балотувався від партії «Слуга народу» під №43 в загальному списку. 21 липня 2019 Олександр Качура був обраний народним депутатом і увійшов до складу Верховної Ради України.

Олександр Качура

Компромат і чутки

Науковий ступінь кандидата юридичних наук Олександра Качури підтвердженно відкритими джерелами на офіційному сайті «Наука України».

На даному ресурсі опублікована реферативна інформація, наукова періодика та інші праці Олександра Качури.

Олександр Качура заробив своє ім'я і досить велику славу завдяки своїй адвокатській діяльності. Його адвокатська фірма «Kachura Lawyers» користується популярністю і затребуваністю серед відомих українців та організацій. Так в різний період часу ця фірма представляла інтереси музичного артиста Олега Винника, групи «RS music», студії «Квартал 95», бізнесмена і мера міста Глухів - Мішеля Терещенка, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка і багатьох інших.

Особливу увага його адвокатська фірма і сам Олександр Качура отримали в 2019 році, коли фірма Качури виграла справу про заборону серіалу «Свати». Адвокатське бюро діяло в інтересах студії «Квартал 95». Тоді адміністративний Київський суд скасував заборону на показ серіалу «Свати» в Україні і знову було дозволено акторові Федору Добронравову в'їжджати на територію України.

Коли ж Олександр Кочура співпрацював з артистом Олегом Винником, то він працював над захистом ділової популярності артиста. До професійної допомоги Качури зверталися європейські фірми, які в міру своєї діяльності працюють в Україні. Колеги по адвокатському цеху відгукуються про Олександра Анатолійовича як про принципового фахівця, який в своїй роботі відкидає будь-які прояви корупції та корупційних схем.

Адреса реєстрації партії «слуга народу» збігається з адресою адвокатського бюро, яке належить Олександрові. Відповідно до фінансових звітів, які є у вільному доступі відомо, що партія «Слуга народу» на безкоштовній основі використовує 30 квадратних метрів в офісі адвокатського бюро. 

 На момент 7 серпня 2019 року біля платника податків «КАЧУРА ЛОЄРС» немає податкового боргу, а ось відкриті джерела повідомляють, що від наступного дня - 8 серпня 2019 року статус юридичної особи в стадії призупинення. 

Будучи керівником партнером «Укрюрцентр», Олександр Качура та інші адвокатів юридичної фірми журналісти підозрювали в тому, що вони займалися реєстрацією організацій, які мали ознаки фіктивних. 

У відповідь на таке підозру партнер УкрЮрЦентра Олександр Качура, зазначив, що іноді журналісти в пошуках гарячих новин і заради отримання додаткових відвідувань на свої сайти дозволяють собі викладати необґрунтовані новини і робити занадто швидкі висновки, які далеко не завжди є правдивими. Журналісти певних ресурсів зробили з компанії Качури головних адвокатів Азарова, Януковича і ряду його помічників, що за словами Качури є повним абсурдом. В результаті компанія УкрЮрЦентр подала в суд на видання «ОстроВ» на якому була викладена вищезгадана неправдоподібна інформація.

Олександр Качура є засновником освітніх програм «Школи помічника народного депутата» та «школа реальної юриспруденції». Для новообраних депутатів на парламентських виборах так само проводив тижневий тренінг. Так як на думку Качури у них немає часу на розкачку. Українці дали величезну довіру політичній силі «Слуга народу», так як від їх партії пройшло до Верховної Ради 254 людини. На думку нардепа Качури у них немає часу зволікати і потрібно з першої хвилини приймати рішення. Для прикладу Олександр Анатолійович наводив у приклад всі минулі скликання депутатів, коли вони починали розбиратися безпосередньо на робочому місці, а на це йшли не тільки дні і тижні, деколи навіть місяці від чого страждав народ. 

Деякі відкриті джерела, повноцінно не розібравшись чим займається Олександр Качура і як він, власне, виглядає, могли сплутати його з Олександром Качуром, яка має прізвище відрізняється лише на одну букву. Той, інший Олександр в свій час, в 2010 році був наймолодшим міським головою, в той рік він став мером міста Немирів. 

На своїй сторінці в соціальних мережах Качура дає короткі консультації і пояснення відповідно до своєї адвокатської діяльності, зокрема розповідає про важливість ролі адвоката в період проведення допиту. Консультує людей про те, як вести себе якщо поки немає свого адвоката. 

Колега по адвокатської стежки Олексій Шевчук стверджував, що партії «Слуга народу» не існує. На його думку, існує партія «куплена на колінах у пана Качури». За словами Шевчука існувала «Партія рішучих змін», яка, на його думку, було продана і перейменована в партію «Слуга народу». 

Фотографії

Відео

Посилання

Фейсбук