Біографія

Олександр Миколайович Біловол народився в Краснокутському районі в українському селі Мурафа (Харківська область) Дата народження: 11 cічня 1962 рік. Знак зодіаку: козеріг.

Доктор медичних наук, професор і академік. Заслужений лікар України, Заслужений діяч науки і техніки України, нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня і II ступеня.

Сім'я

Мати Параска Мусіївна 1940 р.н. Дружина Тетяна Володимирівна 1963 р.н. Сім'я виховала двох синів - Дмитра 1983 р.н і Олександра 1989 р.н.

Освіта

По закінченню місцевої школи здобув вищу освіту в Харківському медичному інституті за фахом лікар-кардіолог. Окрім цього обзавівся ще дипломами Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, а також Національного фармацевтичного університету. Докторську дисертацію захищав в Харківському державному медичному університеті. Біловол є автором 210 наукових робіт.

Олександр Біловол

Кар'єра і бізнес

Паралельно з отриманням освіти і після цього займається науковою та викладацькою діяльністю. Але в паралелі з науково-викладацькою діяльністю пробує себе в якості підприємця. У період з 1997 по 2000 роки очолював Державну акціонерну компанію «Ліки України». Тривалий час не залишався в підприємництві так як відкрив для себе політичну справу. Біловол в результаті довиборів став народним депутатом у 2000 році, потім знову потрапив до парламенту в 2002 році. Обіймав посаду першого заступника Міністра охорони здоров'я України, а також був головним державним санітарним лікарем. На сьогоднішній день є професором кафедри внутрішньої медицини та клінічної фармакології Харківського медичного університету.

Був депутатом чотирьох скликань, є членом партії «Відродження ». Входив до складу комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я.

Компромат і чутки

Ще до того, як міцно увійти в політику і загрузнути в ряді скандалів Біловол досить міцно влаштувався в фармацевтичному бізнесі. У той час, коли він керував Державною акціонерною компанією «Ліки України» вона була практично монопольним дистриб'ютором ліків вітчизняного виробництва. В цей період часу Олександр Біловол і обзаводитися багатьма корисними знайомствами з усіма українськими фармацевтичними заводами. Прикидаючи можливу перспективу особистого фінансового зростання з певними компаньйонами, зав'язує більш тісне знайомство. Власне відкриті джерела говорять про те, що нібито з впливом Біловола харківська компанія «Здоров'я», яка займається випуском з індійської сировини аналогу швейцарського препарату Таміфлю - Тамівір, змогла дістати тендер на поставку ліків від свинячого грипу. Хоча за фактом упаковка харківського препарату коштувала практично в три рази дорожче, ніж упаковка швейцарського. 

Олександр Біловол

Цей скандал теж пов'язаний з його фармацевтичною кар'єрою. У 2009 році після вакцинації в Запорізькій і Донецькій областях померло троє немовлят. Батьки малюків в паніці масово стали відмовлятися від щеплень. Сам собою МОЗ стверджував, що щеплення тут ні до чого і причина смерті криється в чомусь іншому. Головний санітарний лікар Біловол не знайшов нічого іншого як заявити батькам, що іншої альтернативи щепленням все одно немає і дав обіцянку, щоб не відволікати дітей від навчального процесу і невакцинованих дітей теж будуть допускати до занять в школі.

У цьому ж 2009 році країну вразили новини про нашестя свинячого грипу названого Н1N1. Замість того, щоб мінімізувати паніку населення і забезпечувати необхідними вакцинами, Біловол вибрав інший шлях і взявся активно суперечити колегам з Міністерства охорони здоров'я стверджуючи, що інфекція свинячого грипу вже у всю активно діє в Україні і на пропозицію Всесвітньої організації охорони здоров'я прийняти велику партію вакцин від грипу в тому числі і від свинячого грипу, при цьому не проводити клінічні обстеження - Біловол навідріз відмовився. 

Головне, чим він це мотивував, що країна не готова йти на спрощення процедури тестування і реєстрації вакцини як того вимагає ВООЗ. За свої діяння в сфері медицини він отримав звання «Доктор смерть». Бізнес-соратником в цих справах виступає екс-президент України Петро Порошенко, який в той час працював в міністерстві закордонних справ.

Ставши надійними партнерами Порошенко і Біловол вирішили і далі займатися спільним бізнесом, який полягав в поставці неякісних медикаментів. При чому продавали їх під виглядом європейських дорогих препаратів. Схема активно і спокійно діяла завдяки синові Біловола, який працював в Генеральній прокуратурі. 

Схема стара як світ і працює донині, але залишається надія, що з приходом нового парламенту фармацевтичне свавілля буде зупинений. На жаль перебуваючи в політиці своє корисне знайомство з Порошенком Біловол не використав для задоволення потреб жителів свого округу, які з разу в раз довіряли йому свій голос, але неодноразово голосував за різні рішення з отриманням своєї фінансової подяки.

Біловол своєю передвиборною програмою підтримував злочинний режим Януковича, а також голосував за «диктаторські закони», які мали на увазі під собою кривавий розгін Майдану. Біловол є учасником антиукраїнської групи, яка дуже вигідна Кремлю, так як кожен регіонал, який пройшов до Верховної Ради, сприятиме так званій «п'ятій колоні» всередині парламенту. Окрім об'єднання з іншими «колегами», що підтримують сепаратизм в Україні Біловол пішов далі і направив заяву до Криму, в якому він офіційним зверненням сповіщає про відкликання свого голосу за проект «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України».  Власне, за цей його «шляхетний» вчинок комісія Державної Ради Республіки Крим прийняла рішення виключити парламентарія Олександра Біловола зі списку осіб, перебування яких на території Криму було небажаним. Що це було? Пошук відступних варіантів або геть втрата совісті і честі - питання залишається відкритим. Незважаючи на те, що людина просто знехтувала нормами закону «Про статус народного депутата» продовжував займати свій депутатський пост і створювати нові передумови для нових пропагандистських впливів на цілісність країни.

Вирішив Біловол скористатися і сумнівною схемою легалізації своїх корумпованих доходів. Так він вирішив піти на хитрість і в своїй декларації вказав, що він отримав грошовий подарунок у розмірі 3,8 млн.грн. При чому отримав він його від своєї тітоньки Пелагеї Савченко. Все, звичайно, нічого, але питання звідки така сума коштів у 83 річної пенсіонерки яка проживає в рідному Біловолу селі!? Вже дуже скидається на схему, що племінник Олександр сам передав тітоньці легально-нелегально зароблені кошти, щоб нібито через подарунок їх легалізувати.  Хороший такий подарунок, який більше, ніж задекларовані фінанси і самого Біловола і його дружини.

Маючи в своєму арсеналі масштабний автопарк Біловол декларує тільки найстаріший автомобіль ГАЗ, який 1969 року випуску. Але фінансів, отриманих через махінації та корупційні схеми, вистачило на придбання декількох дорогих автомобілів, а також на придбання житла в столиці, а також в районі міста Харків.

Для олігархічних кланів, що розкрадають країну особистість Біловола дуже навіть зручна і усвідомлена в багатьох корупційних схемах. Біловол вірний соратник Порошенка, при якому колишньому президенту навіть після розпаду коаліції ще тривалий період часу вдавалося розкрадати державний бюджет, знову не залишає спроби залишитися в політиці і відправляється на позачергові вибори до Верховної Ради балотуючись від декількох районів Харкова.

Фотографії

Олександр Біловол

Олександр Біловол

Відео

Посилання

Посилань на соціальні мережі не знайдено