У Новомосковську на Дніпропетровщині, 22 листопада помер один з кращих вчителів історії та економіки Чабаненко Віктор Андрійович.

Про це повідомила пресслужба Новомосковського міського ліцею "Самара" у Фейсбуці.

Віктор Андрійович був одним з кращих вчителів історії та економіки. Його серце перестало битися 22 листопада 2020 року. Як зазначили в навчальному закладі він був порядний, принциповим і великим професіоналом.

джерело: Новомосковський міський ліцей "Самара"

"Порядність, принциповість, професіоналізм, закоханість у свій предмет і людяність — це ті риси Великого Вчителя, якими володів Віктор Андрійович. Глибоке знання світових економічних процесів, взаємозв'язку історичних явищ, критичне мислення і аналітичний підхід до будь — якої інформації властиві були самому Віктору Андрійовичу - саме цим речам вчив він своїх учнів. Його розум педагогічний талант допомогли багатьом дітям знайти свій успішний шлях у житті. Він назавжди в наших серцях і нашій пам'яті"— написано в повідомленні.

Популярні новини зараз

В Україні знову сильно подорожчало м'ясо: скільки коштуватиме курятина і свинина

Екстрасенс Гордєєв розкрив диявольський план путіна - пробудити антихриста: "Отримати зірочку від Люцифера"

Потужний екстрасенс Анна Єфремова розповіла про важкий бій України за майбутнє з 7 жовтня: перемога не така близька

Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."

Показати ще

У коментарях висловлювали слова співчуття і відмовлялися вірити, що настільки великого педагога більше немає в живих:

" Дуже шкода, хороша людина була.Царство Небесне", " Не одне покоління мало честь бути Його учнями. Вічна пам'ять, Царство Небесне! Співчуття родині", " Завдяки Віктору Андрійовичу, мій син закохався в історії, його уроки проходили на одному диханні. Вічна пам'ять...", " Висловлюємо наші співчуття родині. Дійсно Віктор Андрійович був педагог з великої літери", " Наші з Максимом співчуття родині. Він був і моїм вчителем, і мого сина...", " Співчття родині і колективу. Від нас пішов порядний, інтелігентний, освічений, захоплений своєю справою Вчитель. Царство небесне...", " Як кажуть, вчитель від Бога... Дуже шкода... Царство йому небесне", " корбим з дочкою. Величезна подяка. Учитель від Бога і дуже хороша людина", " Царство Небесне. Прекрасний вчитель і людина була моїм вчителем"," Дуже був хороший учитель, професіонал! Царство Небесне...".

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Помер легендарний педагог часів СРСР, який створив геніальні методики навчання

Як повідомляє портал «Знай.иа» Під Дніпром померла педагог з великої літери та улюблениця дітей-поважали всі

Також «Знай.иа " писав, що У Дніпрі померла директор і педагог з великої літери: "30 років віддала улюбленим учням"